Přejít na hlavní obsah

Talika

O značce Talika

Odborník v péči o řasy a oční okolí již od roku 1948 – to je francouzská kosmetika Talika. Značka má ve svém portfoliu produkty péče o oční okolí, pleťovou i tělovou péči a díky spojení technologie, vědy a touhy po inovacích nabízí i produkty pro ošetření obličeje a těla pomocí světelné terapie.

 

Ke vzniku společnosti Talika se váže příběh zdravotní sestry Danielle Rochesové, která během druhé světové války sloužila v pařížských nemocnicích a potýkala se s nedostatkem léčiv. Vytvořila krém s obsahem rostlinných výtažků, který pomáhal hojit popáleniny očí a zároveň si všimla, že tento bylinný balzám výrazně stimuluje růst řas a obočí. A tak v roce 1948 uvedla na trh kultovní krém na růst řas Talika The Eyelash Growth Cream.

SpolečnostTalika spojuje ve svých produktech biotechnologie, ájurvédu, bylinnou medicínu a nejnovější objevy NASA, aby svým zákazníkům nabídla vysoce kvalitní a účinné produkty. Produkty Talika jsou inspirovány přirozenými biologickými mechanismy, respektujícími fyziologickou rovnováhu, která je nezbytná pro zdravou pleť. Složení produktů obsahuje vysoké koncentrace přírodních látek, které podporují původní buněčné funkce. Každý výrobek je sám o sobě malou revolucí.

Objevte tajemství francouzského šarmu a dopřejte si účinnou péči k ošetření krátkých, lámavých a řídkých řas a k jejich oživení, stejně jako k ošetření otoků pod očima, vrásek a tmavých kruhů. Vyzkoušejte sérum na řasy Talika Lipocils Eyelashes, legendární péči stimulující růst řas nebo sérum pro husté a krásné obočí Talika Liposourcils Expert. Okamžité vyhlazení a osvěžení očního okolí vám zajistí oční maska Talika Eye Therapy Patch. Připojte se i vy k milionům spokojených zákazníků a dopřejte si tu správnou péči.  

celý text skrýt text