Přejít na hlavní obsah

Smashbox

O značce Smashbox

Zrozena v legendárním fotografickém studiu, ověřena profesionálními fotografy, vizážisty i modelkami. To je Smashbox kosmetika ze slunného Los Angeles, díky které budete vypadat skvěle nejen před fotoaparátem.

Za značkou Smashbox stojí fotograf Davis Factor se svým bratrem Deanem, pravnuci hollywoodské legendy Maxe Factora. V roce 1990 bratři společně založili v Los Angeles kreativní fotografické studio Smashbox Studios, které si brzy oblíbili světoví fotografové, herci, modelky i hudebníci. V roce 1996 využil Davis všech svých zkušeností z profesionálního focení a založil kosmetickou značku Smashbox. Jako první uvedl na trh podkladovou bázi Smashbox Photo Finish Primer, díky které vydrží make-up v perfektním stavu nekonečně dlouho. Dnes je tento Smashbox primer mezi vizážisty doslova legendou.

Kromě podkladové báze vyzkoušejte také vysoce krycí Smashbox make-up Smashbox Studio Skin Foundation s 24hodinovou výdrží, Smashbox řasenku Super Fan Mascara, která dokonale natočí vaše řasy, nebo Smashbox pudr Halo Fresh Perfecting Powder. Za pozornost stojí také Smashbox rtěnka Always on Liquid Lipstick ve spoustě krásných odstínů.

celý text skrýt text