SesdermaReti Age dárková sada (s protivráskovým účinkem)

Sesderma Reti Age dárková sada (s protivráskovým účinkem)
Sesderma Reti Age dárková sada (s protivráskovým účinkem)

Toto zboží není momentálně k dispozici | Kód: SED04113

protivráskový krém s retinolem 50 ml + lipozomální sérum proti stárnutí pleti s liftingovým efektem 30 ml + kosmetická taška

Dárek pro vás
Sérum C-Vit pro rozjasnění pleti 30 ml nebo depigmentační sérum Azelac 30 ml si zdarma vyberete v košíku při objednávce značky Sesderma nad 1 200 Kč.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás

Vše pro krásně vypadající pleť v jednom balení. Kosmetická sada Sesderma Reti Age udělá radost vám nebo jako dárek potěší vaše blízké.

Sada obsahuje:

  • protivráskový krém s retinolem 50 ml
  • lipozomální sérum proti stárnutí pleti s liftingovým efektem 30 ml
  • kosmetická taška

Vlastnosti:

  • pro péči o zralou pleť
  • pro obnovu pevnosti pleti
  • pro intenzivní hydrataci pleti
  • skvěle se hodí jako dárek

Jak používat:
Každý produkt z kosmetického setu používejte dle jeho návodu.

Vlastnosti

Typ pleti
vrásky a zralá pleť
Účinek
hydratace, anti-age, lifting, zpevnění
Typ sady
dárková sada
Ochrana proti slunci
bez SPF
Kdy používat
na den i noc

V roce 1989 tým profesionálů s dermatologickými a farmaceutickými zkušenostmi založil kosmetickou značku Sesderma. Na základě přímého kontaktu s pacienty rozvíjeli specifické produkty pro jednotlivé kožní problémy. Sesderma byla první farmaceutickou společností ve Španělsku, která vyvinula krémy s kyselinou glykolovou.
Díky bohatým zkušenostem, které společnost Sesderma získala pomocí zpětné vazby od svých zákazníků, dnes nabízí širokou škálu výrobků v mnoha kosmetických řadách. Značka provádí neustále další výzkumy a využívá technologický pokrok, aby svým zákazníkům mohla nabídnout to nejlepší pro jejich potřeby.
Vysoce kvalitní kosmetické přípravky se dnes prodávají ve více než 40 zemích světa a zájem o ně neustále roste. Značka Sesderma obdržela i řadu prestižních ocenění. Vyzkoušejte i vy speciální produkty od značky Sesderma, které vaším potřebám rozumí!