Sesderma C-Vit + Acglicolic Flash

kosmetická sada I.

Sesderma C-Vit + Acglicolic Flash kosmetická sada I.
Sesderma C-Vit + Acglicolic Flash kosmetická sada I.
Doprava zdarma
122

Kód: SED3040 | Více než 20 ks skladem

C-Vit Facial (Vitamin C 12 %) rozjasňující a obnovující sérum s okamžitým účinkem 2 ml + Acglicolic 20 Facial (Glycolic Acid 10 %) s peelingovým efektem protivráskové sérum 2 ml

1
Večerní doručení Brno
pondělí 26. 8. 2019
Osobní odběr
Již zítra neděle 25. 8. 2019
Sesderma C-Vit + Acglicolic Flash
| 122

Vlastnosti

Typ pleti
pro všechny typy pleti
Typ sady
kosmetická sada
Účinek
proti pigmentovým skvrnám, rozjasnění, sjednocení
Věk
vrásky

O značce Sesderma

V roce 1989 tým profesionálů s dermatologickými a farmaceutickými zkušenostmi založil kosmetickou značku Sesderma. Na základě přímého kontaktu s pacienty rozvíjeli specifické produkty pro jednotlivé kožní problémy. Sesderma byla první farmaceutickou společností ve Španělsku, která vyvinula krémy s kyselinou glykolovou.
Díky bohatým zkušenostem, které společnost Sesderma získala pomocí zpětné vazby od svých zákazníků, dnes nabízí širokou škálu výrobků v mnoha kosmetických řadách. Značka provádí neustále další výzkumy a využívá technologický pokrok, aby svým zákazníkům mohla nabídnout to nejlepší pro jejich potřeby.
Vysoce kvalitní kosmetické přípravky se dnes prodávají ve více než 40 zemích světa a zájem o ně neustále roste. Značka Sesderma obdržela i řadu prestižních ocenění. Vyzkoušejte i vy speciální produkty od značky Sesderma, které vaším potřebám rozumí!