Přejít na hlavní obsah
Scitec Nutrition Mega Daily One komplexní multivitamín
Scitec Nutrition Mega Daily One komplexní multivitamín
Dle účeluvýkonnost, energie a vitalita, obranyschopnost a imunita, ochrana před oxidačním stresem
Formakapsle
Režim výdejedoplněk stravy
Alergenyneobsahuje alergeny
Alergeny – obsahuje stopyceler, korýši, měkkýši, mléko, obiloviny obsahující lepek, podzemnice olejná, ryby, skořápkové plody, sója, vejce, oxid siřičitý a siřičitany
Velikost baleníMalé balení

Mega Daily One Plus je multivitamínovou a minerálovou formulí s obsahem 25 účinných látek! Obsahuje B vitamínový komplex a vitamín C ve vysokých dávkách. Obsahuje také minerální látky, nezbytné pro život, mezi nimi hořčík, selen a zinek.

Vitamín C přispívá k normální činnosti imunitního a nervového systému, k tlumení vyčerpání a pocitu únavy. Kromě toho pomáhá udržovat normální činnost imunitního systému během a po intenzivním tréninku.

Vitamín B2 přispívá k normálnímu vidění a k udržování normálního stavu červených krvinek. Folát přispívá k normální syntéze aminokyselin.

Mega Daily One Plus zajišťuje 250 procent referenční hodnoty příjmu vitamínu D3! Vitamin D3 přispívá k normální činnosti svalstva a imunitního systému, také k normálnímu vstřebávání a využití vápníku a fosforu. Zinek přispívá k normální plodnosti, reprodukční schopnosti, k udržování normální hladiny testosteronu, a normálnímu metabolismu makroživin.

Hořčík přispívá k normální činnosti nervového systému: neurotransmisi a stahování svalů, včetně srdečního svalu, k normální syntéze bílkovin, a k udržování normálního stavu kostí a zubů. Selen přispívá k normální tvorbě spermií, k normální činnosti štítné žlázy, také k udržování normálního stavu vlasů a nehtů.

Vlastnosti:

  • obsahuje důležité vitamíny a minerály
  • snadné užívání a dávkování
  • postupné uvolňování účinných látek
Způsob přípravy/užití (dávkování):

  • Užívejte 1-2× denně.
  • Užívejte společně s jídlem.

Scitec NutritionMega Daily One doplněk stravy komplexní multivitamín

120 cps

Toto zboží není momentálně k dispozici | Kód: SCN00582