Přejít na hlavní obsah

Schwarzkopf Gliss

O značce Schwarzkopf Gliss

Proměnit vlasy unavené a lámající se na poddajné, zdravě vypadající a lesklé, to je přání mnoha lidí po celém světě. Značka Schwarzkopf Gliss je expertem na vlasovou regeneraci – její dlouholetá tradice a zkušenosti s výrobou kosmetiky pečující o vlasy jí umožňují toto přání splnit. Každý produkt Gliss využívá vysoce účinné, inovativní technologie a speciální aktivní komplexy přizpůsobené konkrétním typům vlasů, a uspokojí tak i jejich nejnáročnější potřeby.

 

Příběh vlasové kosmetiky Gliss Kur se začal psát v roce 1898, kdy německý lékárník Hans Schwarzkopf na ulici Passauer Strasse v Berlíně otevřel svůj obchod s „barvami, drogistickým a parfumérským zbožím“. Zrodila se značka Schwarzkopf. V roce 1952 pak byl představen první produkt Gliss – tonikum ve spreji. Vznikla tak značka, která navázala na tradici Schwarkopf, zároveň však přišla se svými vlastními inovativními technologiemi. Zpopularizovala například využití tekutého keratinu, který regeneruje nejen poškozený povrch vlasů, ale zároveň vlasy zevnitř.

Objevte i vy vlasovou kosmetiku vytvořenou na míru vašim vlasům. Pokud vás trápí jejich poškození, pomůžou ho napravit produkty využívající technologii Gliss Hair Repair, například posilující šampon Gliss Ultimate Repair. O intenzivní vyživení už za 7 sekund se pak postará regenerační péče Gliss 7 sec. V portfoliu této německé značky se ukrývá široké spektrum typů produktů – šampon Gliss, maska na vlasy Gliss, kondicionér Gliss či bezoplachový kondicionér Gliss – a poskytne vám tedy vše potřebné pro kompletní péči o vlasy.

celý text skrýt text