Scholl Toenail kleštičky na nehty

4×
Scholl Toenail kleštičky na nehty
Scholl Toenail kleštičky na nehty
kleštičky na nehty
89

Kód: SOO1345 | Skladem
1
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis produktu Scholl Toenail

Předcházejte nepříjemným problémům s nehty jejich správnou úpravou. Kleštičky na nehty Scholl Toenail vám usnadní zastřihávání nehtů na nohou do rovného tvaru, který je skvělý pro prevenci zarůstání. Navíc jsou dostatečně ostré na to, aby upravily i velmi silné nehty. Speciální pouzdro zabrání vzniku nepořádku během stříhání. Úprava nehtů na nohou nikdy nebyla jednodušší.

Vlastnosti:

  • pro snadnou úpravu nehtů u nohou
  • speciální tvar pro rovné zastřižení
  • eliminuje nepříjemné zarůstání nehtů
  • rukojeť dobře padne do ruky
  • s praktickým pouzdrem pro sbírání odstřižených nehtů

Jak používat:
Zvedněte kovové rameno, otočte jej kolem dokola a vraťte zpět do výchozí pozice – tím jsou kleštičky připraveny k použití. Stisknutím ramena zastřihněte nehty do rovného tvaru. Nezkracujte je příliš. Po dokončení sejměte plastový zásobník a vyprázdněte jej.

O značce Scholl

Značka Scholl moc dobře ví, že pokud budete mít krásné a zdravé nohy, budete se cítit dobře. V oboru péče o nohy má firma Scholl již více než 100 let zkušeností a její produkty řeší obtíže s nohami lidem po celém světě. Svěřte své nohy značce Scholl i vy a vaše nohy budou jako v bavlnce!

Historie značky Scholl sahá až do roku 1904, kdy zakladatel značky, Dr. William Mathias Scholl, vytvořil první patentovanou vložku do bot, která znamenala naprostou revoluci v dosavadním pohodlí nošení bot. Další převratné produkty na sebe nenechaly dlouho čekat, a tak si lidé mohli velice brzy pořídit sandály s anatomicky tvarovanou stélkou, které zaznamenaly velký mezinárodní úspěch.

V současné době nabízí značka Scholl nejen mimořádně kvalitní anatomickou obuv, ale také unikátní produkty zaměřené na kompletní péči o nohy. V sortimentu značky tak naleznete pečující krémy na nohy, přípravky na ztvrdlou kůži, spreje do bot, pilníky a hoblíky na nohy nebo například oblíbené gelové polštářky, které chrání nohy před otlaky.

Recenze Scholl Toenail4