Sanoflore Sublimes baies rouges

tónovací hydratační krém

Sanoflore Sublimes baies rouges tónovací hydratační krém
Sanoflore Sublimes baies rouges tónovací hydratační krém
Sanoflore Sublimes baies rouges tónovací hydratační krém
odstín univerzální 30 ml
679

Kód: SAN0906 | Více než 5 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Sanoflore Sublimes baies rouges
odstín univerzální 30 ml | 679

Popis kosmetiky Sanoflore Sublimes baies rouges

Aby byla pleť zdravá a krásná, je potřeba se o ni dobře starat. Přípravek na den i noc Sanoflore Sublimes baies rouges dodá pleti veškerou potřebnou péči.

Vlastnosti:

  • hloubkově pleť hydratuje a vyživuje
  • dodává pleti svěžest a jas
  • navrací pleti mladistvý vzhled

Jak používat:
Naneste na čistou pleť a jemnými, krouživými pohyby rozetřete.

Vlastnosti

Konzistence
krém
Podle problému pleti
hydratace
Typ pleti
pro všechny typy pleti včetně citlivé
Věk
pro všechny věkové skupiny

O značce Sanoflore

Historie francouzské značky Sanoflore se začala psát již v roce 1972, kdy malá skupinka vášnivých botaniků a zemědělců v srdci regionálního přírodního parku Vercos založila botanickou zahradu Sanoflore. Stejnojmenná laboratoř, specializující se na fytoterapii a aromaterapii, však vznikla až o 14 let později - a začátkem tohoto století uvedla na trh první produktovou řadu.

Luxusní přírodní kosmetika, obsahující výhradně rostlinné ingredience (s výjimkou darů včel) pocházející z ekologického zemědělství, si rychle získala věhlas. Netrvalo dlouho a značka Sanoflore byla avizována světoznámou společností L'Oréal.

Značka Sanoflore si zakládá zejména na tom, že má kontrolu nad celým výrobním procesem včetně pěstování potřebných surovin. Kromě toho spolupracuje s řadou významných institucí jako Lyonská univerzita či Národní centrum vědeckého výzkumu (Centre National de la Recherche Scientifique). Veškeré přípravky jsou certifikovány organizací EcoCert a mohou se chlubit označením BIO.

Přípravky značky Sanoflore nejsou testovány na zvířatech a vyznačují se velice příjemnou a zajímavou vůní. Kromě pokožky tak mají blahodárný vliv rovněž na lidskou psychiku. V jejich složení pochopitelně nenajdete žádné silikony, parabeny ani umělá barviva.

Samostatnou zmínku si zaslouží i skutečnost, že esence jsou získávány destilací vodní párou při nízkém tlaku, díky čemuž mají mnohem větší kvalitu než esence syntetické.