Sanoflore Déodorant

deodorant roll-on 24h

Sanoflore Déodorant deodorant roll-on 24h
Sanoflore Déodorant deodorant roll-on 24h
Sanoflore Déodorant deodorant roll-on 24h
50 ml
264

Kód: SAN0768 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Sanoflore Déodorant
50 ml | 264

Popis kosmetiky Sanoflore Déodorant

Popis:
Deodorant Sanoflore Nuage de Fraîcheur 24h bez kompromisů je bez alkoholu, bez parabenů, bez aluminiových solí, vhodný i pro citlivou pokožku.

Složení:

  • 99% všech ingrediencí je přírodního původu, 72% všech ingrediencí pochází z ekologického zemědělství

Typ pokožky:

  • Vhodné pro všechny typy pokožky i citlivou.

Jak aplikovat:
Naneste na čistou pokožku v podpaží kdykoliv v průběhu dne.

Vlastnosti

Druh balení
deo roll-on
Typ pokožky
citlivá, pro všechny typy pokožky

O značce Sanoflore

Historie francouzské značky Sanoflore se začala psát již v roce 1972, kdy malá skupinka vášnivých botaniků a zemědělců v srdci regionálního přírodního parku Vercos založila botanickou zahradu Sanoflore. Stejnojmenná laboratoř, specializující se na fytoterapii a aromaterapii, však vznikla až o 14 let později - a začátkem tohoto století uvedla na trh první produktovou řadu.

Luxusní přírodní kosmetika, obsahující výhradně rostlinné ingredience (s výjimkou darů včel) pocházející z ekologického zemědělství, si rychle získala věhlas. Netrvalo dlouho a značka Sanoflore byla avizována světoznámou společností L'Oréal.

Značka Sanoflore si zakládá zejména na tom, že má kontrolu nad celým výrobním procesem včetně pěstování potřebných surovin. Kromě toho spolupracuje s řadou významných institucí jako Lyonská univerzita či Národní centrum vědeckého výzkumu (Centre National de la Recherche Scientifique). Veškeré přípravky jsou certifikovány organizací EcoCert a mohou se chlubit označením BIO.

Přípravky značky Sanoflore nejsou testovány na zvířatech a vyznačují se velice příjemnou a zajímavou vůní. Kromě pokožky tak mají blahodárný vliv rovněž na lidskou psychiku. V jejich složení pochopitelně nenajdete žádné silikony, parabeny ani umělá barviva.

Samostatnou zmínku si zaslouží i skutečnost, že esence jsou získávány destilací vodní párou při nízkém tlaku, díky čemuž mají mnohem větší kvalitu než esence syntetické.