Přejít na hlavní obsah

Saloos

O značce Saloos

Více než 25 let přináší kosmetika Saloos krásu a zdraví do každodenního života. Využívá ty nejlepší suroviny, zaručuje prvotřídní kvalitu svých přípravků a zároveň ctí přírodu a její bohatství.

 

Značka Saloos vznikla jako rodinná firma v roce 1993 a postupně se vypracovala na významného výrobce přírodní certifikované kosmetiky v České republice. Od počátku se zaměřila na využití vůní a účinků rostlin na člověka a v oboru aromaterapeutické biokosmetiky se rychle dostala mezi špičku.

Tělové, esenciální a masážní oleje Saloos splňují všechny náročné požadavky kladené na péči o krásu a zdraví. Saloos oleje lisované za studena pak obsahují nejvyšší množství přírodních látek

a představují skutečně výjimečnou péči, vhodnou i pro nejmenší. Mezi ty nejoblíbenější patří určitě ricinový nebo arganový olej Saloos.

Saloos kosmetika poskytuje kompletní řady pro pleť obličeje i pokožku těla a příjemným způsobem pečuje o celkovou pohodu. Obohatí váš každodenní život a pomůže vám snadno dosáhnout harmonie těla i duše.

celý text skrýt text