Sally Hansen Acetone Free

odlakovač bez acetonu

Sally Hansen Acetone Free odlakovač bez acetonu
Sally Hansen Acetone Free odlakovač bez acetonu
Nail Polish Pemover for Artificial and Sensitive Nails 200 ml

Kód: SHN1488 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Sally Hansen Acetone Free
Nail Polish Pemover for Artificial and Sensitive Nails 200 ml

Popis produktu Sally Hansen Acetone Free

Popis:
Sally Hansen odlakovač bez acetonu s inovativním složením rychle odstraní všechny stopy laku na nehty a přitom stále dodává vašim nehtům důležité živiny, které podporují zdravý vzhled nehtů a nehtové kůžičky. Speciální kombinace provitaminů a složení bez acetonu tohoto odlakovače Sally Hansen odstraňuje jemně a rychle lak na nehty z umělých a slabých nehtů.
Odlakovač Sally Hansen Acetone Free zanechá vaše nehty čisté, posílené, zdravě vypadající a připravené na další péči.

Účinky:

  • jemně odstraňuje lak z nehtů
  • pečuje o nehty a nehtovou kůžičku
  • vhodný pro umělé a slabé nehty
  • zanechává vaše nehty zdravě vypadající a posílené
  • bez acetonu

Složení:

  • provitamin B5
  • vitamin E
  • heřmánek

Jak aplikovat:
Naneste dostatečné množství na vatový tamponek a jemným přikládáním k nehtům, odstraňte snadno a rychle veškerý lak na nehty a jiné nečistoty.

O značce Sally Hansen

Sally Hansen – síla vlastnoručně vytvořené krásy. Filozofie této značky, která patří k nejúspěšnějším v oblasti péče o nehty, je jednoduchá. Věří, že největší krásy dosáhnou ženy právě tehdy, když vznikne přímo jejich zásluhou, když ji vezmou do vlastních rukou.

Sama Sally Hansen byla neuvěřitelně silná žena, inovátorka i ikona moderního stylu, která se sama v 50. letech vypracovala v úspěšnou podnikatelku. Úspěch značky odstartoval dnes už legendární Sally Hansen lak na nehty Hard as Nails® Hard as Wraps™. A pokračoval dalšími kosmetickými vychytávkami, s nimiž snadno zvládnete manikúru i pedikúru, a to s naprosto skvělým pocitem, že jste profesionálního výsledku dosáhly vy sami.

Milujete okamžiky, které máte pouze pro sebe? Kosmetika Sally Hansen nabízí vše, co pro tyto pečující chvíle potřebujete, a to včetně know-how a inspirace. Ať už bude vaší volbou právě posilují lak Sally Hansen, oblíbený Sally Hansen gel lak nebo speciální kúra pro růst nehtů Sally Hansen NailGrowth Miracle®, výsledný look jako ze salonu si zkrátka zamilujete.