Royal and Langnickel Moda Prismatic

sada štětců

Royal and Langnickel Moda Prismatic sada štětců
Royal and Langnickel Moda Prismatic sada štětců
Royal and Langnickel Moda Prismatic sada štětců
sada štětců
549

Kód: ROK1713 | Více než 20 ks skladem

Sada obsahuje: štětec na make-up 801 + štětec na tvářenku a bronzer 802 + štětec na konturování 803 + štětec na korektor a detaily 804

ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Royal and Langnickel Moda Prismatic
sada štětců | 549

Popis kosmetiky Royal and Langnickel Moda Prismatic

Sada štětců na líčení Royal and Langnickel Moda Prismatic Moda Prismatic vám umožní vytvořit jakékoliv denní i večerní líčení jako od profesionála.

O značce Royal and Langnickel

Unikátní sady štětců Royal and Langnickel vám zajistí dokonalé líčení kdykoliv a kdekoliv! Jedná se o profesionální kosmetické štětce různých velikostí a tvarů, které významně usnadní vaše každodenní líčení.
Díky sadám štětců Royal and Langnickel tak již nebudete muset ztrácet čas hledáním vhodného štětečku pro nalíčení vašich očí, nanesení make-upu či pro aplikaci lesků na rty. Všechny štětečky, které budete potřebovat, najdete přehledně uloženy v pouzdře.
Sady štětců Royal and Langnickel jsou velice praktické i skladné a pomůžou vám doladit líčení k naprosté dokonalosti. Zároveň vám také ušetří spoustu času, jelikož je jejich používání velice praktické.
Vlákna štětců Royal and Langnickel dokážou dobře zachycovat konzistenci sypkých i mastných líčidel. S pomocí sady štětců Royal and Langnickel vykouzlíte ten nejlepší make-up a oslníte ostatní svým perfektním vzhledem!