Royal and Langnickel Moda Prismaticsada štětců pro ženy

Royal and Langnickel Moda Prismatic sada štětců pro ženy
Royal and Langnickel Moda Prismatic sada štětců pro ženy
Doprava zdarma
sada štětců pro ženy
559

Kód: ROK1713 | Skladem

Sada obsahuje: štětec na make-up 801 + štětec na tvářenku a bronzer 802 + štětec na konturování 803 + štětec na korektor a detaily 804

1
U Vás kurýrem PPL
pátek 3. 4. 2020

Popis produktu Royal and Langnickel Moda Prismatic
Vlastnosti

Sada štětců na líčení Royal and Langnickel Moda Prismatic Moda Prismatic vám umožní vytvořit jakékoliv denní i večerní líčení jako od profesionála.

Vlastnosti

Typ sady
výhodné balení

O značce Royal and Langnickel

Unikátní sady štětců Royal and Langnickel vám zajistí dokonalé líčení kdykoliv a kdekoliv! Jedná se o profesionální kosmetické štětce různých velikostí a tvarů, které významně usnadní vaše každodenní líčení.
Díky sadám štětců Royal and Langnickel tak již nebudete muset ztrácet čas hledáním vhodného štětečku pro nalíčení vašich očí, nanesení make-upu či pro aplikaci lesků na rty. Všechny štětečky, které budete potřebovat, najdete přehledně uloženy v pouzdře.
Sady štětců Royal and Langnickel jsou velice praktické i skladné a pomůžou vám doladit líčení k naprosté dokonalosti. Zároveň vám také ušetří spoustu času, jelikož je jejich používání velice praktické.
Vlákna štětců Royal and Langnickel dokážou dobře zachycovat konzistenci sypkých i mastných líčidel. S pomocí sady štětců Royal and Langnickel vykouzlíte ten nejlepší make-up a oslníte ostatní svým perfektním vzhledem!

Recenze Royal and Langnickel Moda Prismatic