Royal and Langnickel Moda Prismatic

sada štětců

Royal and Langnickel Moda Prismatic sada štětců
Royal and Langnickel Moda Prismatic sada štětců
Royal and Langnickel Moda Prismatic sada štětců
4 ks
539

Kód: ROK1713 | Více než 20 ks skladem

Sada obsahuje: štětec na make-up 801 + štětec na tvářenku a bronzer 802 + štětec na konturování 803 + štětec na korektor a detaily 804

ks
Večerní doručení Brno
Již zítra středa 21. 11. 2018
Osobní odběr
Již zítra středa 21. 11. 2018
Royal and Langnickel Moda Prismatic
4 ks | 539

Popis kosmetiky Royal and Langnickel Moda Prismatic

Sada štětců na líčení Royal and Langnickel Moda Prismatic Moda Prismatic vám umožní vytvořit jakékoliv denní i večerní líčení jako od profesionála.

O značce Royal and Langnickel

Unikátní sady štětců Royal and Langnickel vám zajistí dokonalé líčení kdykoliv a kdekoliv! Jedná se o profesionální kosmetické štětce různých velikostí a tvarů, které významně usnadní vaše každodenní líčení.
Díky sadám štětců Royal and Langnickel tak již nebudete muset ztrácet čas hledáním vhodného štětečku pro nalíčení vašich očí, nanesení make-upu či pro aplikaci lesků na rty. Všechny štětečky, které budete potřebovat, najdete přehledně uloženy v pouzdře.
Sady štětců Royal and Langnickel jsou velice praktické i skladné a pomůžou vám doladit líčení k naprosté dokonalosti. Zároveň vám také ušetří spoustu času, jelikož je jejich používání velice praktické.
Vlákna štětců Royal and Langnickel dokážou dobře zachycovat konzistenci sypkých i mastných líčidel. S pomocí sady štětců Royal and Langnickel vykouzlíte ten nejlepší make-up a oslníte ostatní svým perfektním vzhledem!