Přejít na hlavní obsah

Royal & Langnickel

O značce Royal & Langnickel

Prvním krokem k dokonalému nalíčení jako od profesionálního vizážisty je mít kvalitní kosmetické pomůcky. Ať už používáte jakýkoli make-up, pudr, tvářenku nebo třeba oční stíny, štětce tradiční americké značky Royal & Langnickel umožní jejich precizní aplikaci, a pozvednou tak jejich úroveň. I z obyčejné dekorativní kosmetiky se můžou stát produkty hodné profesionálního maskéra díky štětcům Royal & Langnickel.

 

Kořeny značky Royal & Langnickel sahají do USA 50. let minulého století a jsou spojeny s výrobou uměleckých štětců a výtvarných potřeb. V tomto oboru se značka stala průkopníkem a uznávaným lídrem zejména díky své integritě i využívání těch nejkvalitnějších materiálů a inovativních řešení. Mnoholeté zkušenosti s výrobou štětců pro výtvarníky pak tým Royal & Langnickel využil i při vývoji štětců kosmetických. Ty jsou vyráběny buď ze 100% přírodních štětin, z vysoce kvalitních syntetických vláken a nebo z jejich kombinace zaručující ideální rovnováhu síly a odolnosti.

Objevte i vy špičkové kosmetické štětce, které podpoří vaši kreativitu a umožní vám dosáhnout vysněného nalíčení obličeje či jeho konkrétních částí. Zarovnané štětinky štětce na tekutý make-up Royal & Langnickel Chique Rosegold zajistí dokonalou aplikaci krémových produktů, zatímco zkosený štětec na pudr a bronzer Royal & Langnickel Chique Glam Girl se postará o precizní nanesení pudrů. Pro detailní líčení očí se vám pak bude hodit sada štětců na oči Royal & Langnickel Moda Pro.

celý text skrýt text