Roja Parfums Amber Aoud Absolue Précieux parfém unisex

Roja Parfums Amber Aoud Absolue Précieux parfém unisex
Roja Parfums Amber Aoud Absolue Précieux parfém unisex
30 ml

Kód: ROJ0281 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis Roja Parfums Amber Aoud Absolue Précieux
Složení

Přepychová elegance orientu zabalená do luxusní skleněné lahvičky. Přesně tak na vás zapůsobí unisex parfém Roja Parfums Amber Aoud Absolute Précieux na první přivonění. Každému nositeli či nositelce poskytne tajuplně smyslnou auru, která nadchne a zaujme jakoukoliv společnost.

  • orientální, květinová vůně
  • pro muže i ženy milující originální vůně inspirované orientem
  • vhodný především pro večerní nošení za chladnějších měsíců

Složení vůně
S prvními tóny ucítíte svěží aroma limetky, bergamotu a citronu. Ty pak vystřídá květinové srdce tvořené růží a jasmínem doplněné o sladké aroma fíku a ylang-ylang. Vůni uzavírají luxusní a vzácné ingredience jako je benzoin, agarové a santalové dřevo, ambra, kosatec, a šafrán. Bohatý základ doplňuje skořice, bříza, pižmo a pačuli.

Příběh vůně
Parfém vytvořil jeden z nejznámější parfémářů vůbec − Roja Dove. Jeho proslulost precizností, důrazem na detail a používáním pouze těch nejkvalitnějších ingrediencí se promítla i do parfému Amber Aoud Absolue Précieux a designu jeho flakonku. Luxus a přepych z nich naprosto čiší a tajuplná smyslnost je vtisknuta každému nositeli vůně.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
limetka, bergamot, citron
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
jasmín, růže stolistá, fík, ylang-ylang
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
santalové dřevo, bříza, pižmo, kořen kosatce, dubový mech, šafrán, ambra, skořice, benzoin, pačuli, agarové dřevo
Druh vůně
orientální, květinová

O značce Roja Parfums

Roja Parfums představuje luxusní a propracovanou parfumerii moderní doby, která zahrnuje parfémy i krásné vůně, které obohatí váš domov. Mistr parfémů, Roja Dove, používá do svých mistrovsky sestavených vůní jen ty nejkvalitnější ingredience a věnuje velkou pozornost každému detailu.

Nejjemnější niche parfémy s unikátními vonnými látkami diskrétně přináší kvalitu, luxus i sofistikovanost a mají velmi dlouhou výdrž. Značka niche parfémů Roja Parfums má jednoduchou koncepci, která se snaží vytvořit perfektní vůně a umožnit každému uživateli vybrat si pro sebe tu pravou.

Vůně jsou uloženy do luxusního obalu, na který jsou použity drahé přírodní materiály, jako je křišťálové sklo, zlato, drahé kovy nebo pravé hedvábí. Mistrovským dílem tedy není jen vůně jako taková, ale také její flakon.

Každý kus se vyrábí ve Francii z křišťálového skla, poté je ve speciálním procesu, který trvá tři dny ručně zdoben v Anglii zlatou plaketou. Uzávěr každého flakonu je symbolem značky Roja Parfums, který je ručně dozdoben čtrnácti krystaly Swarovski.

Každý flakon s parfémem je uložen do drahého reprezentačního boxu, který je ručně vytvořen řemeslníky v Anglii z kvalitního papíru, dřeva a hedvábí. Dopřejte si luxus v podobě jedinečných niche vůní Roja Parfums!

Recenze Roja Parfums Amber Aoud Absolue Précieux