Přejít na hlavní obsah

Rituals

Rituals

Proměňte běžné každodenní činnosti a rutiny v kouzelné rituály plné pohody. Nizozemská značka Rituals přináší kosmetiku a vůně, které vám pomůžou navodit pocit štěstí a spokojenosti spočívající v radostném prožívání přítomného okamžiku.

 

Všechny produkty Rituals jsou inspirovány autentickými východními rituály – od každoročního vítání květů Sakury v Japonsku až po rituál z parních lázní hammam.
Zastavit se a proměnit obvyklou rutinu v příjemný okamžik naplněný radostí umožnuje kosmetika Rituals už od roku 2000, kdy značku Rituals založil Raymond Cloosterman. Jeho vizí bylo vyrábět vysoce kvalitní produkty k obohacení těla i duše – od kosmetiky určené pro péči o tělo a pleť, po vonné svíčky a tyčinky, parfémy a produkty pro domácnost. Všechny jsou na přírodní bázi, obsahují tedy minimální množství konzervantů a stabilizátorů z důvodu trvanlivosti výrobků. Většina je také vhodná pro vegany.
Objevte i vy kosmetiku, vonné svíčky, tyčinky a parfémy Rituals a užívejte si jejich vůně, které něžně pohladí vaše smysly a umožní vám užít si chvíli „tady a teď. Atmosféru autentických východních rituálů vám zprostředkují například řady Ritual Of Sakura, Ritual Of Ayurveda či Ritual of Mehr. Pokud chcete i domácnost nebo třeba auto zaplnit pohodovou atmosférou, kterou přináší značka Rituals, vůně do auta, svíčky Rituals nebo difuzéry Rituals jsou pro vás těmi pravými. Pravidelnou kosmetickou rutinu pak v příjemný rituál promění sprchový gel Rituals či krém na ruce Rituals.

celý text skrýt text