Luxusní vlasová péče bez kompromisů

Od profesionálů pro profesionály. Luxusní americká značka Alterna nabízí již od roku 1997 prvotřídní vlasovou péči, díky níž se nemusíte rozhodovat mezi profesionálními, klinicky prověřenými produkty a šetrným přírodním složením.
Alterna čerpá inspiraci z vědy a nejinovativnější péče o pleť. Zakládá si na složení přípravků i pocitu luxusu a přináší do světa vlasové kosmetiky průkopnické alterna-tivní technologie.

celý text skrýt text

Přírodní. Prověřené. Profesionální.

Produkty značky Alterna využívají vzácných, přírodních složek, jako je kaviár či bambus. Nenajdete v nich žádné nešetrné syntetické složky a výsledky pocítíte již po 1. použití.

celý text skrýt text

Extrakt z kaviáru
to nejlepší pro vaše vlasy pochází z přírody

Kaviár obsažený v přípravcích značky Alterna pochází od sibiřského jesetera, žijícího ve vodách na jihu Francie. Je získáván udržitelným způsobem a jde o jeden z nejbohatších zdrojů Omega-3 mastných kyselin. Výtažek z kaviáru obnovuje vlhkost uvnitř vlasového vlákna, dodává mu pružnost a zanechává vlasy oslnivě lesklé.

celý text skrýt text

AGE-CONTROL COMPLEX®
pro mladistvý vzhled vlasů

Unikátní patentovaný komplex vychází z vědeckých poznatků v péči o pleť, díky nimž pomáhá zmírňovat příznaky stárnutí vlasového vlákna. Kombinuje extrakt z kaviáru s výživnými látkami a antioxidanty. Ty zabraňují poškození vlasových vláken, zajišťují zdravý vzhled vlasů a dodávají jim novou energii.

celý text skrýt text

Restructuring Bond Repair
stop slabým a poškozeným vlasům

Řada vlasové péče Restructuring Bond Repair je navržena na míru slabým a poškozeným vlasům. Díky exkluzivní technologii Caviar Bond Enforcing Technology pomáhá zacelit vlasová vlákna, zpevňuje vlasové kutikuly až po dobu 10 umytí  a prokazatelně snižuje třepení konečků o 99 %.
Dopřejte svým vlasům pocit znovuzrození a vyzkoušejte obnovující šampon pro slabé vlasy Alterna Caviar Anti-Aging Restructuring Bond Repair spolu s obnovujícím kondicionérem a následnou péčí ze stejné řady.

celý text skrýt text

Nejprodávanější