Přejít na hlavní obsah
ProfiCare FT 3095 bezkontaktní teploměr
ProfiCare FT 3095 bezkontaktní teploměr
ProfiCare FT 3095 bezkontaktní teploměr
ProfiCare FT 3095 bezkontaktní teploměr

Tento bezkontaktní teploměr je určen pro rychlé změření teploty miminek, malých dětí a dospělých. Je vybaven podsvíceným snadno čitelným LCD displejem, takže je ideální i pro měření teploty ve tmě. LCD displej má 3 barvy, kdy při teplotě 34 - 37,4 °C je podsvícený zeleně, při teplotě 37,5 - 37,9 °C oranžově a červeně pak při teplotě 38 - 43 °C. 

Po dokončení měření zazní akustický signál, který lze ale vypnout měřit bez něj. Tato funkce se může hodit především při měření teploty u miminek nebo dětí, které spí. Rozsah měření je 34 - 43 °C. Teploměr se ovládá pomocí jediného tlačítka, takže je jednoduchý na používání. 

Měřit lze buď v °C, nebo v °F. Napájení je na 2× 1,5 V AAA baterie, které však nejsou součástí balení.

Rozměry:

  • 14, 1 cm × 3, 2 cm × 4, 8 cm
  • Hmotnost: 53 g (bez baterie)

Způsob použití:
Namiřte teploměr na čelo a zapněte. Výsledek měření se ukáže po 1 vteřině. Po 10 vteřinách se teploměr automaticky vypne a šetří tak baterii.

Zvláštní podmínky skladování:
Po použití přístroje je doporučeno jej vyčistit suchou tkaninou. Nečistěte silnými čistícími prostředky. Při dlouhodobém nepoužívání přístroje je doporučeno vyjmout baterie. Vytečení baterie může způsobit poškození. Chraňte přístroj před přímým sluncem, extrémními teplotami, vlhkostí a prachem.

Upozornění:
Používejte tento přístroj výhradně k osobním a pro něj předpokládaným účelům. Skladujte přístroj mimo dosah dětí. Z hygienických důvodů doporučujeme přístroj používat buď jenom rektálně nebo orálně. Nenamáčejte, neohýbejte a neokusujte přístroj. Zamezte pádům a silným nárazům. Sliny by neměly přijít do kontaktu s displejem přístroje. Děti mladší osmi let a osoby s fyzickými, mentálními, či smyslovými poruchami mohou přístroj používat pod dohledem zodpovědné osoby, nebo po poučení o bezpečném používání. Přístroj neslouží jako hračka.

Výrobce:

  • Clatronic International GmbH, Industriering Ost 40, 47906 Kempen, Deutschland
Ke stažení:

Návod k použití naleznete ZDE

ProfiCareFT 3095 bezkontaktní teploměr

1 ks
899

1 ks skladem | 899,00 / 1 ks, vč. DPH | Kód: PCR02509
1
Expresní doručení po Brně
Již dnes 16:30 - 20:30
Osobní odběr
Již zítra čtvrtek 25. 7. 2024