Přírodní mýdla

Jde to i bez chemie! Pokud se jí v kosmetice raději vyhýbáte, přírodní mýdla jsou pro vás jako stvořená. Najdete v nich kvalitní přírodní oleje, regenerační složky, bylinné výtažky nebo abrazivní složky.

Přírodní mýdla maximálně šetrná k pokožce, a navíc nezatěžují přírodu. Najdete je jak v tuhé, tak tekuté podobě a jejich použití je univerzální. Existují dokonce speciální přírodní mýdla na akné, která aknetickou pokožku dokonale vyčistí a zklidní případné podráždění.

 

Přírodní tekutá mýdla

Najdete pro ně využití v koupelně i v kuchyni. Tekutá mýdla se snadno dávkují, takže své ruce rychle zbavíte mastnoty i zápachu. Vy i vaši hosté jistě oceníte okouzlující přírodní vůně tea tree, citrusů či aloe vera.

Některá přírodní tekutá mýdla jsou vhodná dokonce i pro vaše vlasy a vlasovou pokožku. Přírodní mýdla na vlasy totiž nevysušují, ale naopak zvláčňují, a tak se nemusíte obávat svědění ani podráždění. Jako příjemný bonus vaše vlasy nádherně provoní.

Přírodní tuhá mýdla

Pokud dáváte přednost tuhým mýdlům, na notino.cz si jistě vyberete. Přírodní tuhá mýdla mají opravdu dlouhou výdrž (zhruba 2 měsíce) a jsou vhodná jak pro mytí rukou, tak obličeje i celého těla.

Tuhá mýdla mají pH kolem v rozmezí od 7 do 9, a tak mají lepší ochranný efekt na pokožku. A navíc jsou praktická. V zavazadle narozdíl od tekutých mýdel zaberou méně místa.

Na notino.cz najdete přírodní mýdla na obličej, ruce i tělo od Le Petit Olivier, Weleda, L’Occitane a dalších oblíbených značek přírodní kosmetiky. Vyberte si to nejlepší.

celý text skrýt text

Nejprodávanější