Playboy VIP

voda po holení pro muže 100 ml

Playboy VIP voda po holení pro muže 100 ml
Playboy VIP voda po holení pro muže 100 ml
voda po holení pro muže 100 ml

Kód: PLB0050 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Produkt může mít odlišné balení než to, které je na obrázku.

Playboy VIP
voda po holení pro muže 100 ml

Popis parfému Playboy VIP

Voda po holení pro muže Playboy VIP podtrhne a doplní toaletní vodu ze stejné řady. Něžně pečuje o mužskou oholenou pleť a zanechává ji svěží a provoněnou vůní rumu, rebarbory, bergamotu, jablka, vodních tónů, levandule, fazole tonka, čokolády a santalového dřeva. Voda po holení Luna Rossa s návykovým aroma se stane symbolem silného a sebevědomého muže, který ví, co chce.

O značce Playboy

Legendární pánský časopis Playboy začal vydávat Hugh Hefner v listopadu 1953. Na první obálce magazínu se objevila světoznámá Marilyn Monroe. Playboy se se svým konceptem snažil skloubit tradiční erotické fantazie s dívkou od vedle. Koncept byl podpořen apelem na vzdělané a bohaté muže prostřednictvím vážných rozhovorů s osobnostmi jako byli Castro, Martin Luther King apod.

Dnes se pod značkou Playboy neskrývá pouze časopis. Po celém světě můžeme najít obchody Playboy s jejich výrobky pro muže i ženy. Své místo si značka Playboy našla i ve světě vůní. V sortimentu jejich produktů nacházíme i jedinečné pánské a dámské sexy vůně. Parfémy Playboy zdůrazní krásu ženy a přirozený šarm muže.

Recenze Playboy VIP

Přidat novou recenzi

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!