Piz Buin Allergyopalovací krém na obličej SPF 50+

2×
Piz Buin Allergy opalovací krém na obličej SPF 50+
Piz Buin Allergy opalovací krém na obličej SPF 50+
50 ml
193

Kód: PZB1517 | Skladem
1
Zásilkovna
pondělí 30. 11. 2020
Osobní odběr
pondělí 30. 11. 2020

Popis produktu Piz Buin Allergy
Vlastnosti

Přestože je obličej částí těla, která je vystavována slunečnímu záření nejvíce, často jej zapomínáme dostatečně chránit před slunečními paprsky. Opalovací krém na obličej Piz Buin Allergy Sun Sensitive Skin Face Cream SPF50+ představuje účinnou ochranu pro citlivou pleť se sklonem ke sluneční alergii.

Vlastnosti:

  • rychle se vstřebává do pleti
  • udržuje pleť dlouhodobě hydratovanou a jemnou
  • odolný proti potu a vodě

Výsledky testování:
→ In vitro studie potvrdila, že tato péče přináší citlivé pokožce úlevu od začervenání a poškození buněk slunečním zářením. Kontrolovaná studie na dvanácti dobrovolnících přinesla následující výsledek:

  • až 60 % zúčastněných zaznamenalo zlepšení erytému (začervenání kůže) v důsledku sluneční alergie

Složení:

  • SPF 50+ - účinná ochrana před sluncem a předčasným stárnutím pleti
  • FEVERFEW PFE™ (výtažek z řimbaby obecné) - obsahuje antioxidanty
  • komplex Calmanelle - eliminuje svědění podrážděné pokožky

Jak aplikovat:
Naneste rovnoměrně a v dostatečném množství na pleť. Nezapomínejte na oblast uší. Pouze dostatek krému zajistí odpovídající ochranu proti slunečnímu záření. Nanášejte opakovaně, zvláště při nadměrném pocení, plavání nebo utírání ručníkem. Vyvarujte se pohybu na slunci během poledne a nezůstávejte na slunci příliš dlouho, i když používáte opalovací krém. Nevystavujte malé děti přímému slunečnímu záření.

Vlastnosti

Konzistence
krém
Typ pleti
citlivá
Typ pokožky
citlivá
Ochranný faktor
velmi vysoká ochrana (SPF 50+)
Účinek
zklidnění

O značce Piz Buin

Na horách, ve městě i na pláži. Díky špičkové sluneční kosmetice Piz Buin bude vaše kůže spolehlivě chráněna před UV paprsky, ať už budete kdekoliv.

Značka je pojmenovaná podle hory Piz Buin, která se na rakousko-švýcarské hranici tyčí do výšky 3 312 m n. m. Právě na tento alpský vrchol vyšplhal roku 1938 student chemie Franz Greiter, jenž si z túry odnesl i popáleniny od sluníčka. Tento nemilý zážitek mu byl impulsem, aby začal pracovat na vývoji kosmetických produktů se sluneční ochranou. V roce 1946 tak vznikl jeden z prvních opalovacích krémů Piz Buin Gletscher Creme.

Nedlouho poté přišel Franz Greiter s ochranným faktorem v podobě, v jaké jej známe dnes. Následovaly další přípravky Piz Buin, které byly odolné proti UV záření, vodě a dalším pokožce nepříznivým faktorům.

Dnes je sluneční kosmetika Piz Buin jednou z nejznámějších ve svém oboru. V portfoliu značky najdete jak opalovací krémy, mléka a oleje, díky nimž si můžete užívat pobyt na slunci naplno a bez rizika, tak i péči po opalování.

Recenze Piz Buin Allergy2