Přejít na hlavní obsah

Phytorelax Laboratories

O značce Phytorelax Laboratories

Dokonalá harmonie přírodní kosmetiky a psychofyzického wellness. Italská značka Phytorelax Laboratories v sobě ideálním způsobem spojuje tyto dva koncepty a následně je ukládá do hnědých či průhledných designových lahviček. Příroda je plná rostlin, které v sobě různým způsobem ukrývají klíč ke kráse. Tým Phytorelax každou z nich pečlivě a do hloubky studuje a s jejich pomocí pak vytváří Phytorelax kosmetiku pověstnou pro své pečující a relaxační účinky.

 

V 80. letech minulého století se v srdci města Boloňa zrodila přírodní kosmetika Harbor inspirovaná kulturou přírodního wellness. V 90. letech pak tato značka uvedla na trh sérum na vlasy vytvořené z 33 přírodních výtažků a esenciálních olejů. Úspěch byl okamžitý, a právě díky němu vznikl nový název značky inspirovaný největšími přednostmi tohoto populárního produktu. Wellness a relaxace vycházející z užití funkčních aktivních látek a rostlinných výtažků. To vše v sobě ukrývá slovo Phytorelax a to vše ztělesňuje Phytorelax kosmetika.

Produkty Phytorelax jsou jakýmsi mostem mezi rostlinami a lidmi, kteří se chtějí cítit dobře. Objevte i vy ikonické řady Phytorelax Keratina, Phytorelax Cocco, Phytorelax Laboratories Olio di Argan či Phytorelax Laboratories Aloe Vera. Mezi bestsellery těchto kolekcí se řadí například obnovující šampon Keratina Phytorelax nebo regenerační mléko na vlasy Phytorelax Keratina Instant Reconstructor. A pokud je pro vás stejně jako obsah lahviček důležitý jejich design, nenechte si ujít ani řadu Phytorelax Fiori di Bach. Spojuje v sobě relaxační přírodní péči s typickým do hněda laděným designovým obalem.

celý text skrýt text