Paul Mitchell ExpressStyle

stylingový sprej pro tepelnou úpravu vlasů

Paul Mitchell ExpressStyle stylingový sprej pro tepelnou úpravu vlasů
Paul Mitchell ExpressStyle stylingový sprej pro tepelnou úpravu vlasů
Paul Mitchell ExpressStyle stylingový sprej pro tepelnou úpravu vlasů
200 ml
588

Kód: PLM2094 | Více než 5 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Paul Mitchell ExpressStyle
200 ml | 588

Popis kosmetiky Paul Mitchell ExpressStyle

Popis:
Usnadněte si srovnání pramenů do geometrické přímky. Nebo si urychlete vytvoření oblých loken. Mějte vlasy díky Paul Mitchell ExpressStyle stylingovému spreji po celý den voňavé rovné nebo kudrnaté a plné lesku bez krepatění.
Můžete použít okamžitě po nastříkání aniž byste musela dlouhé minuty čekat na vyschnutí přípravku.
Paul Mitchell ExpressStyle stylingový spray pro tepelnou úpravu vlasů má velmi odolné složení proti vlhkosti všeho druhu – ať už v zimě nebo v létě.
Udělejte nejdůležitější krok v úpravě vašich vlasů použitím univerzálního spreje. Paul Mitchell ExpressStyle stylingový spray pro tepelnou úpravu vlasů je nejen rychleschnoucí, ale při tepelné namáhání vlasy i chrání.
Látky, které jsou v Paul Mitchell ExpressStyle stylingový spreji obsaženy tvoří bariéru a dodávají vlasovému vláknu extra dávku síly. Se sprejem od  Paul Mitchell ExpressStyle nebudete „betonovat“ vaše vlasy, ale dodáte jim pružnou formu a tvar.
Vyzkoušejte speciální řadu legendárního amerického kadeřníka Paul Mitchell. Produkty z řady John Paul Mitchell nejsou testovány na zvířatech a provádění těchto testů zásadně neschvaluje.

Účinky:

  • krotí vzpurné prameny
  • vyhlazuje prameny vlasů
  • snižuje dobu schnutí
  • vytváří velký detail

Složení:

  • hydrolyzované pšeničné bílkoviny – aktivně hydratují, dodávají vlasům lesk
  • výtažky ze slupky rýže – zdokonaluje strukturu vlasu, hloubkově hydratuje

Typ vlasů:
Vhodné pro všechny typy vlasů.

Jak aplikovat:
Nastříkejte na suché vlasy před použitím kulmy nebo žehličky na vlasy. Vytvarujte styl podle potřeby . Znovu nastříkejte v případě potřeby pro fixaci nakulmovaných vlasů.

Vlastnosti

Konzistence
sprej
Účinek
termoochrana (fén, kulma, žehlička)

O značce Paul Mitchell

Značku profesionální vlasové kosmetiky Paul Mitchell® založili v roce 1980 dva přátelé – John Paul DeJoria a Paul Mitchell. Všechny jejich přípravky jsou vyrobené na přírodní bázi a obsahují účinné látky jako tea tree, divoký zázvor či marulový olej. Značka se aktivně zapojuje do ekologických kampaní za ochranu životního prostředí, a dokonce se jako první kosmetická firma postavila proti testování na zvířatech.

Paul Mitchell® má ve svém portfoliu kompletní řady pečujících a stylingových přípravků pro různé typy vlasů. Výrobky této značky využívají kadeřnická studia po celém světě, benefity této vlasové péče však můžete otestovat i vy v pohodlí domova. Vyzkoušejte legendární vlasovou kosmetiku Paul Mitchell® a přesvědčte se, že i vaše vlasy mohou být krásné, lesklé, hebké a zdravé nejen na pohled.