Objevte novinky 1 Million Lucky a Lady Million Lucky

Život je hra! Svěží švestkový úvod, návykový tón lískového ořechu a vzrušující dřevitý základ – to je chuť ryzí senzace. 1 Million Lucky je pánská vůně bez limitů.
 
Malinová exploze, odvážné esence růže i sametové akordy santalového dřeva utváří Lady Million Lucky. Poznejte život jako hru bez limitů a poddejte se rozkoši.

celý text skrýt text

O značce Paco Rabanne

Parfémy Paco Rabanne sází na luxus, kvalitu a promyšlenou extravaganci. Vonné kompozice ukryté v osobitých výrazných flakonech jsou stejně originální jako život a tvorba módního návrháře, jenž jim dal jméno.

Paco Rabanne je pseudonym, který přinesl slávu Franciscu Rabanedu Cuervovi. Rodilý Španěl vyrůstal ve Francii, kde působil v několika pařížských módních domech, než si v roce 1966 založil vlastní značku. Jeho eklektické modely z netradičních materiálů si rychle získaly pozornost a značce otevřely cestu do světa.

Už o 3 roky později byl představen také první parfém Paco Rabanne, který od té doby následovaly desítky dalších vůní pro muže i ženy. Původně převážně květinové esence postupně doplnily dřevité a kořenité ingredience, jež zajistily vůním jejich pověstný švih a sex-appeal. Ten bezpochyby charakterizuje i dnes už skutečně legendární Paco Rabanne 1 Million.

celý text skrýt text

Řazeno od nejprodávanějších Podle ceny

12 3

12 3 Zobrazit další