Přejít na hlavní obsah

Origins

Origins

Účinnou a funkční pečující kosmetiku, která využívá aktivní látky získané z rostlin z celého světa, přináší americká značka Origins. Přírodní a organické složky jako jsou extrakty z ženšenu, houby reishi či bambusového uhlí kombinuje s nejnovějšími vědeckými poznatky, inovativními technologiemi a ekologickými postupy při výrobě. Díky tomu vytváří kosmetiku, která je šetrná k pleti i k přírodě.

V letech 1983–1989 pracoval tým vědců zabývajících se rostlinnými biotechnologiemi a kosmetických expertů v čele s Williamem P. Lauderem na vzniku značky vymykající se tradičnímu pojetí kosmetiky. V roce 1990 tak mohla vzniknout Origins, kosmetika, která ztělesnila filozofii ekologického „zeleného“ hnutí jako žádná předtím. Od počátků bylo jejím posláním vážit si a respektovat jak lidi a jejich potřeby, tak přírodu. Proto se tým Origins dodnes snaží využívat ty nejúčinnější složky pocházející z přírody, nejpokrokovější technologie a zároveň nejekologičtější postupy při výrobě. 

Vyzkoušejte i vy bezpečnou alternativu klasických produktů péče o pleť a tělo, kterou představuje kosmetika Origins – přírodní i ověřená vědeckými výzkumy, vysoce účinná a se smyslem pro udržitelnost. Pleťová péče Origins pomáhá navrátit pleti zdravý vzhled. Přináší viditelné zlepšení, na kterém pracuje v harmonii s přirozeným fungováním pleti. Díky široké nabídce si každý může vybrat hydratační krém Origins, mycí gel Origins či třeba masku Origins přesně vyhovující potřebám své pleti. Bonusem je recyklovatelný obal, do kterého je každý pleťový krém Origins zabalen.

celý text skrýt text