OPI Nail Lacquer Thinner

ředidlo laku na nehty

OPI Nail Lacquer Thinner ředidlo laku na nehty
OPI Nail Lacquer Thinner ředidlo laku na nehty
OPI Nail Lacquer Thinner ředidlo laku na nehty
60 ml
301

Kód: OPI1676 | Více než 5 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již zítra pátek 25. 1. 2019
Osobní odběr
Již zítra pátek 25. 1. 2019
OPI Nail Lacquer Thinner
60 ml | 301

Popis kosmetiky OPI Nail Lacquer Thinner

Popis:
Nevyhazujte svůj starý lak na nehty. Speciální ředidlo OPI Nail Lacquer prodlužuje životnost každého laku během několika málo sekund. Jednoduše do něj přidáte pár kapek tohoto unikátního ředidla a můžete svůj oblíbený odstín zase používat. Jedinečné ředidlo OPI Nail Lacquer okamžitě zlepšuje konzistenci každého laku na nehty, bojuje proti jeho zasychání. Udržuje jeho kvalitu, navrací mu původní a bezchybnou konzistenci.

Účinky:

  • zlepšuje konzistenci laků na nehty
  • prodlužuje životnost laku
  • zabraňuje houstnutí, zasychání
  • udržuje kvalitu laku

Jak používat:
Přidejte pár kapek ředidla do vašeho oblíbeného laku na nehty.

O značce OPI

Profesionální nehtová značka OPI je exkluzivně zaměřena na kvalitní manikúru a pedikúru, která je vhodná pro domácí i profesionální použití a je doslova průkopníkem v péči o nehty.

Značku OPI založil George Schaeffer v Los Angeles v 80. letech a první produkty byly určeny k profesionální aplikaci v nehtových salonech. Během několika let se ale laky na nehty značky OPI dostaly i do domácností a dnes je OPI celosvětovým lídrem v péči o nehty.

V jejím sortimentu naleznete nejen velké množství barevných laků v různých odstínech, ale také oblíbené pečující laky na nehty a další pomůcky a výrobky, které jsou navrženy pro dokonalou péči o vaše ruce a nohy. Díky značce OPI budou vaše nehty vždy vypadat dobře a upraveně jako ze salónu. Produkty OPI nejsou testovány na zvířatech.