OPI India Collection

lak na nehty

OPI India Collection lak na nehty
OPI India Collection lak na nehty
odstín Black Cherry Chutney 15 ml

Kód: OPI1234 | Toto zboží není momentálně k dispozici
OPI India Collection
odstín Black Cherry Chutney 15 ml

Popis produktu OPI India Collection

Popis:
Řada laků na nehty OPI India Collection vychází z kultury i přírody Indie. S jejich odstíny vstoupíte do barevného ráje, který vám dodá energii. Živé, teplé a okouzlující laky India Collection poskytují dlouhotrvající barvu a vašim nehtům dodají intenzivní lesk. Syté odstíny jsou odolné vůči opotřebení. S pomocí štětečku vytvoříte hladký povrch nehtu.

Pozdravte slunce s jedinečnými laky na nehty od OPI!

Účinky:

  • dodává vysoký lesk
  • zajistí hladký povrch nehtů
  • je odolný vůči opotřebení
  • poskytuje dlouhou výdrž
  • rychle zasychá
  • snadná a přesná aplikace

Jak aplikovat:
Pomocí štětečku naneste lak na vaše nehty. Pro výraznější efekt přetřete více vrstvami.

O značce OPI

Profesionální nehtová značka OPI je exkluzivně zaměřena na kvalitní manikúru a pedikúru, která je vhodná pro domácí i profesionální použití a je doslova průkopníkem v péči o nehty.

Značku OPI založil George Schaeffer v Los Angeles v 80. letech a první produkty byly určeny k profesionální aplikaci v nehtových salonech. Během několika let se ale laky na nehty značky OPI dostaly i do domácností a dnes je OPI celosvětovým lídrem v péči o nehty.

V jejím sortimentu naleznete nejen velké množství barevných laků v různých odstínech, ale také oblíbené pečující laky na nehty a další pomůcky a výrobky, které jsou navrženy pro dokonalou péči o vaše ruce a nohy. Díky značce OPI budou vaše nehty vždy vypadat dobře a upraveně jako ze salónu. Produkty OPI nejsou testovány na zvířatech.