Přejít na hlavní obsah

OPI Nature Strong

Nechejte své nehty rozkvést paletou odstínů z nové kolekce legendárních laků OPI.


Do akce právě nastupují noví hrdinové Nature Strong. Zachrání všechny, které preferují přírodní lak se superschopnostmi klasických laků. Jako všichni správní superhrdinové jsou jiní, skvělí, nezdolní a můžete se na ně 100% spolehnout. Bohatě si vystačíte jen s aplikací barvy a vrchní vrstvy.


 

Všech 30 odstínů je rychleschnoucích, bezvadně kryjí a vydrží až 7 dlouhých dní. Navíc se pyšní certifikací Vegan Society.


Zajímá vás přírodní složení laků Nature Strong? Až 75 % tvoří ingredience přírodního původu, rostlinného i minerálního včetně cukrové třtiny, manioku, pšenice, brambor nebo kukuřice. Každé víčko je tak trochu unikátní díky tomu, že 20 % obalu pochází z recyklovaných materiálů.


 

celý text skrýt text

S nádechem květin, vody, ovoce a přirozenosti


Laky Nature Strong myslí na všechny. Hledáte romantiku, něžnost a současně eleganci? Mrkněte se na květinové Knowledge is Flower, Big Bloom Energy a Make My Daisy


Vodní odstíny Shore Is Something!, Right as Rain nebo třeba Raindrop Expectations potěší ty z vás, které mají rády svěží a studenější trendy barvy.


 

celý text skrýt text


Těšíte se na léto? Pak jsou pro vás těmi pravými sytě barevné A Great Fig World, Raisin Your Voice a Simply Radishing – šťavnaté a sladké jako plody zrající na slunci.


Pokud sázíte na přirozenost, budou se vám líbit jemné a přirozené nude odstíny Clay in the Life, We Canyon Do Better, Natural Mauvement a taky All Heal Queen Mother Earth. Odstíny tak přirozené a decentní, že si tyhle nude kousky zamilujete na první pohled!


 

celý text skrýt text