Olivia Garden Paddle Styler Eclipse plochý kartáč na vlasy

Olivia Garden Paddle Styler Eclipse plochý kartáč na vlasy
Olivia Garden Paddle Styler Eclipse plochý kartáč na vlasy
Nové
plochý kartáč na vlasy
429

Kód: OLG02301 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis produktu Olivia Garden Paddle Styler Eclipse

Kartáč na vlasy Olivia Garden Paddle Styler je nepostradatelným pomocníkem při každodenní úpravě účesu i složitějším stylingu.

Vlastnosti:

  • zabraňuje lámání a třepení vlasů
  • šetrný k vlasům i pokožce
  • limitovaná edice

Složení:

  • nylonové štětiny

Jak používat:
Velikost kartáče zvolte dle konkrétní délky a hustoty svých vlasů. Kartáčujte vlasy pomalu a jemně, abyste předešli mechanickému poničení vlasů. Zpravidla platí, že čím větší je kartáč, tím lépe a šetrněji rozčesává.

O značce Olivia Garden

Belgická společnost Olivia Garden, kterou v roce 1967 založili Jean a Micheline Rennette, se specializuje na tvorbu a prodej kadeřnických pomůcek. Kartáče, hřebeny, nůžky a další výrobky značky Olivia Garden se vyznačují nadčasovým, vysoce funkčním a ergonomickým designem. Jsou určeny především pro použití v profesionálních salonech krásy, avšak ocení je i běžní spotřebitelé.

Olivia Garden se za dobu své existence stala synonymem inovace a nekompromisní kvality. Bez zajímavosti jistě není ani skutečnost, že její výrobky jsou dostupné za velice rozumné ceny. Pokud se rozhodnete je vyzkoušet, určitě nebudete zklamaní.

Značka Olivia Garden jistě zaujme všechny jedince, kteří touží po perfektně upravených vlasech, rádi si dělají složité účesy nebo mají vlasy vyžadující častější a náročnější údržbu.

Recenze Olivia Garden Paddle Styler Eclipse