OLAPLEX

Domácí péče

Vlasovou kosmetiku OLAPLEX si můžete dopřát i v pohodlí svého domova. Součástí OLAPLEX domácí péče je ošetřující péče prodlužující trvanlivost barvy OLAPLEX No.3, šampon OLAPLEX No.4 a kondicionér OLAPLEX No.5. Všechny tyto produkty obsahují účinnou látku OLAPLEX, která jako jediná dokáže rekonstruovat disulfidové vlasové vazby. Výsledkem jsou pevné, zdravé a lesklé vlasy, které se nelámou a netřepí se.

Profesionální péče

Vlasová péče OLAPLEX zajišťuje eliminaci poškození vlasů během chemického zásahu. OLAPLEX No.1 Bond Multiplier a OLAPLEX No.2 Bond Perfector se přidávají k jakémukoliv chemickému ošetření . Také je lze použít jako intenzivní ošetřující kúru OLAPLEX Rebuild Treatment, která zajistí 100% regeneraci vlasů.
Profesionální řada OLAPLEX je určená pouze pro kadeřníky (profesionály). Použití těchto přípravků vyžaduje znalost kadeřnických postupů, aby bylo dosaženo požadovaných výsledků.

O značce Olaplex

Značka Olaplex představuje zcela originální vlasovou kosmetiku, s jejíž pomocí zamezíte poškození vlasů při barvení. Jedná se o unikátní chemickou recepturu, která dokáže znásobovat a obnovovat rozbité disulfidové vazby. Barvení vlasů ještě nikdy nebylo bezpečnější!

Zakladateli značky Olaplex jsou Dr. Eric Pressly a Dr. Craig Hawker, přední světoví odborníci v oblasti materiálů a chemie. Společně vynalezli chemickou složku, jež bez silikonů a minerálních olejů obnovuje rozbité vazby ve vlasech během chemického ošetření a po něm.

 

Můžeme hovořit o tom, že Olaplex trvale zasáhl do kadeřnického průmyslu. Tuto značku spolehlivě používá mnoho kadeřnických salonů, které si zakládají na kvalitě dodávaných přípravků a na kvalitě svojí práce.

celý text skrýt text