Olaplex

DOMÁCÍ PÉČE

Vlasovou kosmetiku OLAPLEX si můžete dopřát i v pohodlí svého domova. Součástí OLAPLEX domácí péče je ošetřující péče prodlužující trvanlivost barvy OLAPLEX No.3, šampon OLAPLEX No.4 a kondicionér OLAPLEX No.5. Všechny tyto produkty obsahují účinnou látku OLAPLEX, která jako jediná dokáže rekonstruovat disulfidové vlasové vazby. Výsledkem jsou pevné, zdravé a lesklé vlasy, které se nelámou a netřepí se.

celý text skrýt text

PROFESIONÁLNÍ PÉČE

Vlasová péče OLAPLEX zajišťuje eliminaci poškození vlasů během chemického zásahu. OLAPLEX No.1 Bond Multiplier a OLAPLEX No.2 Bond Perfector se přidávají k jakémukoliv chemickému ošetření . Také je lze použít jako intenzivní ošetřující kúru OLAPLEX Rebuild Treatment, která zajistí 100% regeneraci vlasů.
Profesionální řada OLAPLEX je určená pouze pro kadeřníky (profesionály). Použití těchto přípravků vyžaduje znalost kadeřnických postupů, aby bylo dosaženo požadovaných výsledků.

celý text skrýt text

Řazeno od nejprodávanějších Podle ceny

O ZNAČCE OLAPLEX

Značka Olaplex představuje zcela originální vlasovou kosmetiku, s jejíž pomocí zamezíte poškození vlasů při barvení. Jedná se o unikátní chemickou recepturu, která dokáže znásobovat a obnovovat rozbité disulfidové vazby. Barvení vlasů ještě nikdy nebylo bezpečnější!

Zakladateli značky Olaplex jsou Dr. Eric Pressly a Dr. Craig Hawker, přední světoví odborníci v oblasti materiálů a chemie. Společně vynalezli chemickou složku, jež bez silikonů a minerálních olejů obnovuje rozbité vazby ve vlasech během chemického ošetření a po něm.

Můžeme hovořit o tom, že Olaplex trvale zasáhl do kadeřnického průmyslu. Tuto značku spolehlivě používá mnoho kadeřnických salonů, které si zakládají na kvalitě dodávaných přípravků a na kvalitě svojí práce.

celý text skrýt text