Přejít na hlavní obsah

Odstoupení od smlouvy

Odstoupení od smlouvy bez udání důvodu (vrácení zboží)

Nevybrali jste si správně? S námi se výběru parfémů a kosmetiky bát nemusíte. Odstoupit od smlouvy bez udání důvodu je u nás možné do 90 dnů.

Registrovaní zákazníci mají možnost využít vráceni produktů přímo v zákaznickém účtu.

Jak mám postupovat při odstoupení od smlouvy bez udání důvodu?

Ve lhůtě 90 dnů od doručení zboží nám oznamte svoje rozhodnutí odstoupit od smlouvy. Nejvhodnější možností je kontaktovat nás na e-mailu info@notino.cz nebo na tel. čísle 530 514 014. Užít můžete i vzorový formulář pro odstoupení od smlouvy, který naleznete zde.

Registrovaní zákazníci mají možnost využít vráceni produktů přímo v zákaznickém účtu. Jednoduše si v sekci Moje objednávky vyberete produkty, které chcete vrátit. Produkty můžete poslat poštou, nebo přinést na libovolnou pobočku. Ve Vašem učtu můžete sledovat i stav Vašeho požadavku tykající se vracení.

Zboží bezodkladně, nejpozději však do 14 dnů ode dne odstoupení, zašlete na adresu Expandeco - Notino, Tř. 3 května 910, 763 02 Zlín-Malenovice, nebo nám je osobně doručte na některou z našich prodejen. Pokud jste v souvislostí s uzavřením smlouvy od nás obdrželi zboží navíc zdarma (“dárek”) je potřebné vrátit i tento dárek.

Kupní cenu zboží Vám vrátíme nejpozději do 14 dnů ode dne odstoupení. S platbou však můžeme v souladu se zákonem počkat, dokud nám zboží nevrátíte. V případě, že odstoupíte v prvních 14 dnech od doručení zboží, náleží Vám i náhrada nákladů na dodání zboží ve výši odpovídající nejlevnějšímu nabízenému způsobu dodání zboží.

Kdy můžu odstoupit od smlouvy bez udání důvodu?

U nás můžete vrátit každé zboží, které jste si u nás zakoupili. Výjimkou je zboží, které

a) Bylo přizpůsobené či vyrobené dle Vašich požadavků (např. obal s gravírováním)

b) Není možné vrátit z hygienických důvodů (např. otevřené kosmetické a jiné výrobky, které přicházejí do přímého styku s pokožkou)

V případě, že si necháte zabalit zboží jako dárek či ekologicky, není také možné odstoupit od smlouvy o službě dárkového nebo ekologického balení, jakmile je zboží již zabaleno a služba tím pádem poskytnuta. Upozorňujeme, že zboží pro Vás balíme bezodkladně po učinění objednávky.

Dovolujeme si Vás upozornit, že podle zákona odpovídáte za snížení hodnoty zboží v důsledku nakládání s tímto zbožím jiným způsobem, než je nutné k obeznámení se s povahou, vlastnostmi a funkčností zboží (např. pokud používáte parfém i potom, co jste jej už jednou zkusili).

Kontakty

Veškeré dotazy ohledně odstoupení bez udání důvodu Vám rádi zodpovíme, pokud nás kontaktujete na e-mailu info@notino.cz nebo na tel. čísle 530 514 014.

Chcete se na něco zeptat? Napište nám.
Odesláním společnost Notino s.r.o. zpracuje Vaše údaje za účelem vyřízení vaší žádosti na základě oprávněného zájmu. Proti tomuto zpracování můžete v souladu se Zásadami zpracování osobních údajů podat námitku.