Pouze originální zboží

Zboží, které si u nás můžete zakoupit nakupujeme pouze u ověřených dodavatelů. To nám zajišťuje dodávky originálního a kvalitního zboží. Vůně, které naleznete v naší nabídce, jsou tedy od stejných dodavatelů, kteří dodávají výrobky do klasických kamenných obchodů.

Na trhu navíc působíme od roku 2004 a za tu dobu jsme obsloužili desítky tisíc zákazníků. Celou dobu prodáváme pouze originální zboží. Opačné jednání je v příkrém rozporu s naším etickým kodexem. Dlouhodobost našeho působení spojená s naším neustálým růstem je důkazem vysoké kvality našich služeb a prodávaného zboží.

Jako garance kvality výrobků mohou také sloužit reference našich partnerů. Naše výrobky dodáváme do řady kamenných obchodů v celé České republice, spolupracujeme s leteckými společnostmi, které prodávají naše výrobky na palubách svých letadel, dodáváme vůně vydavatelstvím, které je používají jako dárky v soutěžích apod.

Jako jedni z prvních jsme se stali také členy asociace pro elektronickou komerci APEK. Tato organizace, která se podílí na rozvoji elektronického obchodování v ČR, uděluje certifikát pouze obchodníkům, kteří splňují nejpřísnější kriteria. V případě, že bychom prodávali neoriginální zboží, byl by nám tento certifikát odebrán. Každý elektronický obchod je podroben důkladném auditu. Ten spočívá i v anonymních nákupech, kdy se prověřuje kvalita dodávaného zboží.

Od roku 2006 jsme získali také certifikát SAOP, který vydává známé Sdružení obrany spotřebitelů České republiky. Od roku 2008 jsme také držiteli kodexu nediskriminující společnosti, který také vydává Sdružení obrany spotřebitelů.

Pokud se chcete o všem přesvědčit, rádi vás uvítáme v naší provozovně, kde si můžete veškeré naše zboží prohlédnout a případně zakoupit.

Proč jsme tedy tak levní?

„Proč jste tak levní?“ Bezesporu jedna z nejčastějších otázek našich zákazníků. Jak je možné, že naše ceny jsou často i o 70% nižší, než v kamenných obchodech, když máme stejné dodavatele?

Odpověď je poměrně jednoduchá. Na rozdíl od kamenných obchodů pracujeme s daleko menšími maržemi. Navíc nemusíme platit drahé nájmy v obchodních centrech, na náměstích, v centrech měst apod. Náklady na nájem i toho nejmenšího obchodu v takových místech se šplhá do stovek tisíc měsíčně. K tomu je třeba připočítat skutečnost, že na rozdíl od kamenného obchodu prodáváme daleko více produktů a tedy nakupujeme více od dodavatelů a díky tomu máme výrazně lepší nákupní ceny.

Díky tomu všemu jsme pak schopní nabídnout ceny, které jinde nenajdete.

Chcete se na něco zeptat? Napište nám.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


Odesláním společnost Notino s.r.o. zpracuje Vaše údaje za účelem vyřízení vaší žádosti na základě oprávněného zájmu. Proti tomuto zpracování můžete v souladu se Zásadami zpracování osobních údajů podat námitku.