Pouze originální zboží

Už 15 let se snažíme dělat Evropu krásnější. A všech našich 10 milionů spokojených zákazníků je pro nás důkazem, že naše cesta je správná. Současně je to i velký závazek. Závazek vybírat ty nejlepší a nejkvalitnější produkty, doručovat je v co nejkratším čase, být stále na příjmu, dělat z nákupu zážitek, mít ty nejvýhodnější nabídky, neustále se zlepšovat a být dobrým a spolehlivým partnerem. A především závazek pokračovat společně v cestě dělat krásu dostupnější. Při každé příležitosti. Kdekoli na světě.

Originalita našeho zboží s tím jde ruku v ruce. Zkrátka bychom si nedovolili prodávat zákazníkům jiné než originální zboží. Nezapomínáme na to, že právě díky zákazníkům jsme tam, kde jsme. Pravidelně získáváme ocenění ShopRoku, už tři roky v řadě jsme se stali absolutním vítězem v kategorii Cena kvality. Jsme také certifikovaným členem asociace APEK.

Naší misí je dělat krásu dostupnější

Vzpomínáte si na doby, kdy televize i ledničky byly dražší v kamenných prodejnách než na internetu? Protože vše bylo odbavováno efektivnějšími procesy z jednoho místa, internetové obchody si mohly dovolit nabízet nižší ceny. Dnes už jsou nabídky elektroniky v podstatě srovnané. Ne v elektru, ale ve světě krásy jsme, a vždycky jsme byli, průkopníky těch nejlepších nabídek my.

Úspory díky vlastnímu logistickému centru, skladování, distribuci, systémům i technologiím se pak odráží v dobré nabídce pro zákazníka. Všechny produkty navíc k zákazníkovi cestují z jediného centrálního místa. Těžíme i z toho, že e-commerce nezná hranice. Díky naší působnosti ve 22 trzích dokážeme vyjednávat a hledat ty nejvýhodnější nabídky napříč Evropou, a činit tak krásu dostupnější.

Zakaznici Notino

Objednavky

Vratky

Vážíme si vaší důvěry. Proto plně ručíme za originalitu zboží, které u nás seženete. Pokud máte jakékoliv pochybnosti o kvalitě zboží, zastavte se do jedné z našich prodejen, kde si můžete produkty, které vám padly do oka, vyzkoušet doslova na vlastní kůži.

 

Chcete se na něco zeptat? Napište nám.
Odesláním společnost Notino s.r.o. zpracuje Vaše údaje za účelem vyřízení vaší žádosti na základě oprávněného zájmu. Proti tomuto zpracování můžete v souladu se Zásadami zpracování osobních údajů podat námitku.