Přejít na hlavní obsah

Pouze originální zboží

Už 17 let se snažíme dělat Evropu krásnější. A všech našich 16 milionů spokojených zákazníků je pro nás důkazem, že naše cesta je správná. Současně je to i velký závazek. Závazek vybírat ty nejlepší a nejkvalitnější produkty, doručovat je v co nejkratším čase, být stále na příjmu, dělat z nákupu zážitek, mít ty nejvýhodnější nabídky, neustále se zlepšovat a být dobrým a spolehlivým partnerem. A především závazek pokračovat společně v cestě dělat krásu dostupnější. Při každé příležitosti. Kdekoli na světě.

Originalita našeho zboží s tím jde ruku v ruce. Zkrátka bychom si nedovolili prodávat zákazníkům Notina padělky. Nezapomínáme na to, že právě díky zákazníkům jsme tam, kde jsme. Pravidelně získáváme ocenění ShopRoku, už několik let v řadě jsme se stali absolutním vítězem v kategorii Cena kvality. Jsme také certifikovaným členem asociace APEK.

Chcete vědět víc o kvalitě a originalitě našich parfémů a kosmetiky? Nebo jste prostě zvědaví na zákulisí Notina? Sledujte rozhovory s našimi partnery Coty a L'Oréal v projektu Na rovinu.

Naší misí je dělat krásu dostupnější

Vzpomínáte si na doby, kdy televize i ledničky byly dražší v kamenných prodejnách než na internetu? Protože vše bylo odbavováno efektivnějšími procesy z jednoho místa, internetové obchody si mohly dovolit nabízet nižší ceny. Dnes už jsou nabídky elektroniky v podstatě srovnané. Ne v elektru, ale ve světě krásy jsme, a vždycky jsme byli, průkopníky těch nejlepších nabídek my.

Úspory díky vlastnímu logistickému centru, skladování, distribuci, systémům i technologiím se pak odráží v dobré nabídce pro zákazníka. Těžíme i z toho, že e-commerce nezná hranice. Protože působíme ve 24 zemích, dokážeme vyjednávat ty nejvýhodnější nabídky po celé Evropě a dělat tak krásu dostupnější. 

Vážíme si vaší důvěry. Proto plně ručíme za originalitu zboží, které u nás seženete. Pokud máte jakékoliv pochybnosti o kvalitě zboží, zastavte se v jedné z našich prodejen, kde si můžete produkty, které vám padly do oka, vyzkoušet doslova na vlastní kůži.

 

Chcete se na něco zeptat? Napište nám.
Odesláním společnost Notino s.r.o. zpracuje Vaše údaje za účelem vyřízení vaší žádosti na základě oprávněného zájmu. Proti tomuto zpracování můžete v souladu se Zásadami zpracování osobních údajů podat námitku.