Pouze originální zboží

Už 15 let se snažíme dělat Evropu krásnější. A všech našich 10 milionů spokojených zákazníků je pro nás důkazem, že naše cesta je správná. Současně je to i velký závazek. Závazek vybírat ty nejlepší a nejkvalitnější produkty, doručovat je v co nejkratším čase, být stále na příjmu, dělat z nákupu zážitek, mít ty nejvýhodnější nabídky, neustále se zlepšovat a být dobrým a spolehlivým partnerem. A především závazek pokračovat společně v cestě dělat krásu dostupnější. Při každé příležitosti. Kdekoli na světě.

Originalita našeho zboží s tím jde ruku v ruce. Zkrátka bychom si nedovolili prodávat zákazníkům jiné než originální zboží. Nezapomínáme na to, že právě díky zákazníkům jsme tam, kde jsme. Pravidelně získáváme ocenění ShopRoku, už tři roky v řadě jsme se stali absolutním vítězem v kategorii Cena kvality. Jsme také certifikovaným členem asociace APEK.

Naší misí je dělat krásu dostupnější

Vzpomínáte si na doby, kdy televize i ledničky byly dražší v kamenných prodejnách než na internetu? Protože vše bylo odbavováno efektivnějšími procesy z jednoho místa, internetové obchody si mohly dovolit nabízet nižší ceny. Dnes už jsou nabídky elektroniky v podstatě srovnané. Ne v elektru, ale ve světě krásy jsme, a vždycky jsme byli, průkopníky těch nejlepších nabídek my.

Úspory díky vlastnímu logistickému centru, skladování, distribuci, systémům i technologiím se pak odráží v dobré nabídce pro zákazníka. Všechny produkty navíc k zákazníkovi cestují z jediného centrálního místa. Těžíme i z toho, že e-commerce nezná hranice. Díky naší působnosti ve 22 trzích dokážeme vyjednávat a hledat ty nejvýhodnější nabídky napříč Evropou, a činit tak krásu dostupnější.

Zakaznici Notino

Objednavky

Vratky

Vážíme si vaší důvěry. Proto plně ručíme za originalitu zboží, které u nás seženete. Pokud máte jakékoliv pochybnosti o kvalitě zboží, zastavte se do jedné z našich prodejen, kde si můžete produkty, které vám padly do oka, vyzkoušet doslova na vlastní kůži.

 

Chcete se na něco zeptat? Napište nám.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


Odesláním společnost Notino s.r.o. zpracuje Vaše údaje za účelem vyřízení vaší žádosti na základě oprávněného zájmu. Proti tomuto zpracování můžete v souladu se Zásadami zpracování osobních údajů podat námitku.