NIVEA MEN DRY IMPACT deodorant ve spreji | notino.cz

Nivea Men Dry Impact

deodorant ve spreji

Nivea Men Dry Impact deodorant ve spreji
Nivea Men Dry Impact deodorant ve spreji
Nivea Men Dry Impact deodorant ve spreji
150 ml
58

Kód: NIV0224 | Více než 20 ks skladem

Produkt může mít odlišné balení než to, které je na obrázku.

ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis kosmetiky Nivea Men Dry Impact

Popis:
Deodorant Nivea for Men Dry Impact s obsahem mořských minerálů poskytuje efektivní 48hodinovou regulaci proti pocení. Účinně zabraňuje vzniku vlhkosti v podpaží a udržuje vaši pokožku suchou po celý den. Elegantní mužná vůně zajistí svěží pocit.
Složení deodorantu Nivea Dry Impact bez alkoholu, barviv a konzervačních látek nabízí optimální kombinaci účinné ochrany proti pocení a jemné péče zároveň.

Účinky:

  • ochrana proti pocení po 48 hodin
  • příjemně suchá pokožka v podpaží
  • dermatologicky prokázaná kožní snášenlivost

Složení:

  • mořské minerály – pro zajištění suché pokožky podpaží a svěží pocit

Typ pokožky:
Vhodný pro všechny typy pokožky.

Jak aplikovat:
Před použitím dobře protřepejte. Aplikujte na suchou pokožku podpaží ze vzdálenosti asi 15cm. Nenanášejte na poraněnou nebo podrážděnou pokožku. Před oblékáním nechte zcela zaschnout.
 

 

Vlastnosti

Druh balení
deo-spray
Typ pokožky
pro všechny typy pokožky

O značce Nivea

Světoznámá značka Nivea byla založena v Německu roku 1911. Za jejím vznikem stál vizionář a farmaceut Dr. Oscar Troplowitz, který dokázal spojit olej a vodu do stabilního krému. U názvu značky pak vycházel z latinského pojmenování pro sníh, kdy se nechal inspirovat čistě bílou barvou produktu. Právě tak vznikl dnes už legendární Nivea krém.

V roce 1925 získal výrobek nový ikonický modrý obal, ale svým obsahem je po celou dobu až dodnes zcela věrný původní receptuře. Klasický krém Nivea se stal součástí života mnoha generací. Účinně vyživuje pleť a pokožku a díky své sametově jemné textuře a specifické vůni je pro mnohé krásnou připomínkou dětství.

Dnes kosmetika Nivea představuje už celou řadu kvalitních a pečujících přípravků, které jsou dostupné všem. Své příznivce si rychle získal Nivea opalovací krém nebo ryze pánská kolekce kosmetiky Nivea Men. Nivea pečuje o pleť a pokožku již více než 100 let a za tu dobu se stala skutečným členem milionů rodin po celém světě.

Menu