Nioxin System 6 Color Safe Chemically Treated Hairdárková sada pro řídnoucí vlasy

1×
Nioxin System 6 Color Safe Chemically Treated Hair dárková sada pro řídnoucí vlasy
Nioxin System 6 Color Safe Chemically Treated Hair dárková sada pro řídnoucí vlasy
VI.
815

Kód: NIO02260 | Skladem

šampon 300 ml + kondicionér 300 ml + péče o pokožku hlavy 100 ml

1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Vlastnosti

Typ vlasů
všechny typy vlasů
Typ sady
výhodné balení
Typ pokožky hlavy
citlivá pokožka hlavy
Problém s vlasy
suché vlasy, řídnoucí vlasy a vypadávaní vlasů

O značce Nioxin

Řekněte sbohem problémům s řídnoucími vlasy, které postrádají sílu, objem a lesk. Kosmetika Nioxin pečuje o pokožku hlavy, jejíž zdraví je pro růst vlasů nezbytné, a vlasová vlákna vyživuje už od kořínků.

Za vznikem značky Nioxin stojí Eva Graham, dáma, která zažila nadměrné vypadávání vlasů na vlastní kůži. Po porodu totiž přišla o polovinu vlasů a marně hledala přípravky, které by jí pomohly. Rozhodla se tedy najít cestu sama a ve spolupráci s odborníky v oblasti dermatologie se roku 1987 zrodily první Nioxin produkty. Revoluční vlasová péče okamžitě dobyla salóny a během následujících let již Nioxin kosmetika pomáhala lidem po celém světě.

Mezi vlasovými produkty Nioxin nyní najdete vyhlášenou vlasovou kúru pro zesílení průměru vlasu s okamžitým efektem Nioxin Diaboost, na kterou zákazníci nedají dopustit, nebo šampon Nioxin System v 6 variantách pro každý typ vlasů. Nioxin System 1 je vhodný pro jemné vlasy, Nioxin System 3 pro změnu ocení majitelky barvených kadeří. Posilující maska Nioxin 3D Intensive pak navrátí sílu poškozeným a křehkým vlasům.

Recenze Nioxin System 6 Color Safe Chemically Treated Hair1