Neutrogena Lip Care

balzám na rty SPF 4

2×
Neutrogena Lip Care balzám na rty SPF 4
Neutrogena Lip Care balzám na rty SPF 4
Neutrogena Lip Care balzám na rty SPF 4
4,8 g
69

Kód: NEU0894 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Neutrogena Lip Care
4,8 g | 69

Popis kosmetiky Neutrogena Lip Care

Balzám na rty Neutrogena Lip Care je nezbytným pomocníkem v péči o citlivou pleť rtů ve všech ročních obdobích.

Vlastnosti:

  • poskytuje suchým rtům okamžitou úlevu
  • napravuje popraskané rty
  • zajišťuje rtům ochranu před vnějšími vlivy

Jak používat:
Naneste na rty kdykoli během dne dle potřeby.

O značce Neutrogena

Neutrogena poskytuje účinnou péči o pleť a pokožku téměř celé jedno století. Historie značky sahá až do roku 1930, kdy Manny Stolaroff začal dodávat produkty do salónů krásy. Zlom nastal v roce 1954, kdy se dozvěděl o vlastnostech mýdla vyrobeného vnukem Napoleonova osobního lékaře. Mýdlo nedráždilo pokožku a snadno se smývalo. Stolaroff jím byl tolik fascinovaný, že ho začal sám distribuovat pod názvem Neutrogena.

Následně vše nabralo rychlý spád. V 60. letech založil stejnojmennou společnost Neutrogena a dalším významným milníkem bylo patentování Norské receptury, unikátního složení, které odpovídá potřebám pokožky vystavované drsným klimatickým podmínkám.

Dnes už mezi ikonické produkty značky patří nejen kolekce s Norskou recepturou Neutrogena Visibly Renew, ale také řada péče o pleť Neutrogena Visibly Clear nebo krémy na ruce Neutrogena. Díky využívání aktivních přísad a spolupráci s předními dermatology, tak vzniká kosmetika, která skutečně reflektuje požadavky kůže a zajišťuje pokožce efektivní péči.