Natura Siberica Men

šampon proti lupům

Natura Siberica Men šampon proti lupům
Natura Siberica Men šampon proti lupům
Natura Siberica Men šampon proti lupům
250 ml
129

Kód: NTR2778 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis kosmetiky Natura Siberica Men

Popis:
Šampon proti lupům pro muže z portfolia ruské značky organické kosmetiky Natura Siberica čistí mužské vlasy a pečuje o ně. Šampon pro pravé muže „Moc jelena“ s obsahem biologicky aktivními látkami nabitých jeleních parohů vlasy nejen čistí, ale také je vyživuje, hydratuje, posiluje a stimuluje jejich růst. Antiseptický účinek šamponu Natura Siberica Men odstraňuje lupy, brání jejich opakované tvorbě a reguluje činnost mazových žláz. Vlasy tak zůstávají déle čisté a jsou plné síly a zdraví.

Účinky:

  • čistí vlasy
  • vyživuje a hydratuje
  • posiluje kořínky
  • podporuje růst
  • působí proti tvorbě lupů
  • reguluje mazové žlázy

Složení: 

  • jelení parohy (přes 90 různých biologicky aktivních látek, stopových prvků a aminokyselin) - vyživují, posilují, stimulují růst
  • organický extrakt arktického jalovce a březový výtažek - odstraňuje lupy, brání jejich tvorbě, reguluje mazové žlázy

Typ vlasů:
Pro mužské vlasy se sklonem k tvorbě lupů.

Jak aplikovat:
Naneste šampon na vlhké vlasy, napěňte a opláchněte vodou.

Vlastnosti

Typ vlasů
vlasy s lupy
Účinek
Proti lupům

O značce Natura Siberica

Ruská značka Natura Siberica se specializuje na výrobu a prodej organické kosmetiky. Její bohatá nabídka zahrnuje kvalitních produkty určeny pro zákazníky všech věkových kategorií.

Všechny výrobky značky Natura Siberica jsou inspirovány divokou přírodou Sibiře a Dálného východu. V jejich složení naleznete například laskavec ocasatý, komonici bílou, sléz velkokvětý a další zajímavé byliny. Mnoho z nich Natura Siberica pěstuje na vlastní farmě v Rusku.

Natura Siberica klade důraz na výzkum a vývoj. Společnost průběžně organizuje dobrodružné expedice, jejichž hlavní náplní je hledání nových ingrediencí. Kromě toho spolupracuje s různými vědeckými institucemi a odbornými pracovišti.

Kosmetika Natura Siberica je účinná, ekologická a v neposlední řadě finančně dostupná. O její výjimečnosti svědčí i skutečnost, že v průběhu let obdržela řadu prestižních ocenění a certifikátů. Značka Natura Siberica jistě zaujme všechny, kteří hledají kvalitní kosmetiku za příznivé ceny.

Menu