Nasomatto Silver Muskparfémový extrakt unisex

1×
Nasomatto Silver Musk parfémový extrakt unisex
Nasomatto Silver Musk parfémový extrakt unisex
30 ml
2 510

Kód: NST3387 | Více než 5 ks skladem
1
Večerní doručení Praha
úterý 22. 9. 2020
Osobní odběr
pondělí 21. 9. 2020

Popis parfému Nasomatto Silver Musk
Složení

Silver Musk je pižmová vůně pro muže a ženy od nizozemské značky nikových (niche) parfémů Nasomatto, která je známá svým smělým přístupem, vysokou mírou autentičnosti a modernosti a zaměřením především na skutečné znalce. Nasomatto záměrně cílí na náročné zákazníky se silným zájmem o vytříbené parfumerské umění a požitkářské potěšení smyslů. Zcela v souladu se svým unikátním až kontroverzním přístupem k parfumérství dal zakladatel Nasomatto, italský návrhář vůní Alessandro Gualtieri, své značce název, který se dá z italštiny přeložit jako „bláznivý nos“. Parfém Silver Musk s pro značku typickou originalitou ztvárňuje přitažlivost vůně dokonalé lidské kůže.

Cílem parfému Nasomatto Silver Musk je, jak uvádí sám tvůrce Alessandro Gualtieri, „evokovat magnetismus superhrdiny“. Silver Musk je specificky intimním parfémem. Jeho vůně nevyvolává představu žádné z ingrediencí, voní tak, jak byste si přáli, aby voněla vaše vlastní kůže po právě absolvované koupeli. Je idealizovaným ztělesněním obtížně zachytitelné dokonalé přitažlivosti vůně lidské pokožky. Jemná, ale nikoli slabá, měkce čistá a něžně hřejivá, vůně Silver Musk působí tak přirozeně, jako by její vytvoření bylo nesmírně snadné. Opak je ale pravdou. Parfém Nasomatto Silver Musk by se dost možná dal označit za vrcholné dílo parfumérského mistra Alessandra Gualtieriho.

Vonná kompozice parfému Silver Musk je, jak je pro značku Nasomatto zvykem, opředena tajemstvím, ale zcela jistě v ní nalezneme akordy pižma. Dál se můžeme jen s úžasem ptát, jak se Alessandrovi Gualtierimu podařilo vytvořit vůni, která ve vás okamžitě vyvolá představu čerstvě umyté pokožky. Vůni neuvěřitelně přitažlivou díky svému přirozenému a jemně smyslnému charakteru. Kdyby naše kůže skutečně voněla jako Nasomatto Silver Musk, byli by návrháři parfémů celého světa bez práce…

Naprosto unikátní parfém Nasomatto Silver Musk se hodí na denní i večerní nošení po celý rok, nejlépe však vynikne za jarních a letních dnů. Svému nositeli se stane jakoby druhou kůží, dokonalou a nesmírně přirozeně přitažlivou, a spolehlivě zajistí obdivnou pozornost okolí. Tento parfém si zamilují zejména ženy a muži, kteří mají rádi skutečně originální a intimní pižmové vůně, vytvořené pro náročné zákazníky. Silver Musk je parfémem, který dokáže překvapit a nadchnout i ty skutečně nejzkušenější a nejkritičtější znalce nikových parfémů.

Parfém Nasomatto Silver Musk je nesmírně nápaditý také svým balením. Úchvatný, naprosto originální designový flakon zdobí výrazný světlý uzávěr se zajímavou texturou a doplňuje jednoduše elegantní světlá krabička. Vyzkoušejte parfém od směle unikátní nizozemské značky a zamilujte se do intimní vůně dokonalé lidské pokožky. Nasomatto Silver Musk může také být skvělým dárkem pro pravého znalce parfémů z vašeho okolí, kterému chcete dopřát něco skutečně svrchovaně originálního.

Nasomatto Silver Musk – přirozeně přitažlivá, čistá a naprosto unikátní pižmová vůně, která se stane vaší druhou kůží.

Složení

Složení
pižmo
Druh vůně
orientální

O značce Nasomatto

p>Nevšední niche parfémy Nasomatto nikoho nenechají lhostejným! Značka Nasomatto si totiž dala za cíl vytvářet neobyčejné, extravagantní a zároveň velice vytříbené vůně, které dokážou zaujmout i šokovat! Firma byla založena v roce 2007 v Amsterdamu. Jejím zakladatelem je italský návrhář niche parfémů Alessandro Gualtieri, který má zálibu ve vytváření odvážných, provokativních a velice emotivních parfémů.
Název značky Nasomatto znamená v překladu „bláznivý nos“ a o tom, že jsou niche parfémy Nasomatto skutečně netypické až bláznivé, svědčí i jednotlivé názvy parfémů, jako je např. Absinth, Narcotic, Blamage nebo Pardon.
Nasomatto jsou skutečně výjimečné a lehce kontroverzní vůně. Zaujmou zejména náročné zákazníky, kteří vyhledávají opravdu něco netradičního. Díky vysoké koncentraci je aroma parfémů Nasomatto skutečně intenzivní. Vůně se ukrývají v minimalistických lahvičkách ze silného skla a punc unikátnosti a extravagance jim dodává kontrastní uzávěr.

Recenze Nasomatto Silver Musk