Nasomatto Duro parfémový extrakt pro muže

2×
Nasomatto Duro parfémový extrakt pro muže
Nasomatto Duro parfémový extrakt pro muže
30 ml
2 495

Kód: NST3439 | Skladem
1
Zásilkovna
Již zítra pondělí 12. 4. 2021
Osobní odběr
Již dnes

Popis Nasomatto Duro
Složení

Duro je dřevitá chyprová vůně pro muže od nizozemské značky nikových (niche) parfémů Nasomatto, která je známá svým smělým přístupem, vysokou mírou autentičnosti a modernosti a zaměřením především na skutečné znalce. Nasomatto záměrně cílí na náročné zákazníky se silným zájmem o vytříbené parfumerské umění a požitkářské potěšení smyslů. Zcela v souladu se svým unikátním až kontroverzním přístupem k parfumérství dal zakladatel Nasomatto, italský návrhář vůní Alessandro Gualtieri, své značce název, který se dá z italštiny přeložit jako „bláznivý nos“. Parfém Duro usiluje o odvážné podtržení mužnosti.

Cílem parfému Nasomatto Duro je, jak sám tvůrce Alessandro Gualtieri uvádí, „zdůraznit všechny projevy mužné síly“. Duro tak je nesmírně mužnou, odvážnou a mocnou vůní, plnou nespoutanosti a syrové krásy. Tento nesmírně svůdný a současně elegantní parfém je vyjádřením postoje, mužnosti, která se hrdě staví na odiv a nezajímá se o to, co si myslí ostatní. Živočišná a současně vytříbeně stylová, moderní s jiskrným puncem, vůně parfému Nasomatto Duro je dalším dokladem toho, že si Alessandro Gualtieri právem zaslouží svou vynikající pověst mistrného a nesmírně originálního parfumérského umělce.

Ve vonné kompozici působivého parfému Nasomatto Duro nalezneme akordy kůže a koření, provázené dřevitými tóny. V celkovém aroma se prolínají dřevité, kožené a hřejivě kořenité stránky se živočišnými a kouřovými aspekty tak, že výsledný efekt je nesmírně nevšední, působivý a především odvážně mužný.  Nasomatto Duro, přímo přetékající naprosto neodolatelnou syrovou a současně stylovou mužností, je parfémem, který si získá i ty skutečně nejnáročnější znalce pravého parfumérského umění.

Nesmírně originální, nezaměnitelný a nezapomenutelný parfém Nasomatto Duro se hodí na denní i večerní nošení po celý rok, nejlépe ale vynikne při zvláštních příležitostech, za podzimních a zimních večerů. Svému nositeli vždy spolehlivě dodá pocit skutečné výjimečnosti a bezostyšně podtrhne jeho mužnost. Tento parfém si zamilují zejména muži, kteří mají rádi opravdu originální dřevité chyprové vůně, vytvořené pro náročné a odvážné zákazníky. Vyzkoušet by ho pak rozhodně měl také každý muž, který chce parfémem podtrhnout svou smyslnou, ryze mužnou stránku.

Parfém Nasomatto Duro je nesmírně nápaditý také svým balením. Krásný designový flakon zdobí výrazný tmavý uzávěr a doplňuje elegantní tmavá krabička. Vyzkoušejte parfém od směle unikátní nizozemské značky a zamilujte se do vůně odvážně zdůrazňující mužnou sílu. Nasomatto Duro může také být skvělým dárkem pro pravého znalce parfémů z vašeho okolí, kterému chcete dopřát něco skutečně svrchovaně originálního.

Nasomatto Duro – živočišně svůdná a stylově elegantní dřevitá chyprová vůně pro pány, kteří chtějí podtrhnout svou ryzí mužnost.

Složení

Složení
dřevité tóny, koření, kůže
Druh vůně
chypre, dřevitá

O značce Nasomatto

Nevšední niche parfémy Nasomatto nikoho nenechají lhostejným! Značka Nasomatto si totiž dala za cíl vytvářet neobyčejné, extravagantní a zároveň velice vytříbené vůně, které dokážou zaujmout i šokovat! Firma byla založena v roce 2007 v Amsterdamu. Jejím zakladatelem je italský návrhář niche parfémů Alessandro Gualtieri, který má zálibu ve vytváření odvážných, provokativních a velice emotivních parfémů.
Název značky Nasomatto znamená v překladu „bláznivý nos“ a o tom, že jsou niche parfémy Nasomatto skutečně netypické až bláznivé, svědčí i jednotlivé názvy parfémů, jako je např. Absinth, Narcotic, Blamage nebo Pardon.
Nasomatto jsou skutečně výjimečné a lehce kontroverzní vůně. Zaujmou zejména náročné zákazníky, kteří vyhledávají opravdu něco netradičního. Díky vysoké koncentraci je aroma parfémů Nasomatto skutečně intenzivní. Vůně se ukrývají v minimalistických lahvičkách ze silného skla a punc unikátnosti a extravagance jim dodává kontrastní uzávěr.

Recenze Nasomatto Duro2