Nasomatto Blamage parfémový extrakt unisex

Nasomatto Blamage parfémový extrakt unisex
Nasomatto Blamage parfémový extrakt unisex
30 ml
2 505

Kód: NST3388 | Skladem
1
Zásilkovna
pondělí 12. 4. 2021
Osobní odběr
Již zítra neděle 11. 4. 2021

Popis Nasomatto Blamage
Složení

Blamage je dřevitá vůně pro muže a ženy od nizozemské značky nikových (niche) parfémů Nasomatto, která je známá svým smělým přístupem, vysokou mírou autentičnosti a modernosti a zaměřením především na skutečné znalce. Nasomatto záměrně cílí na náročné zákazníky se silným zájmem o vytříbené parfumerské umění a požitkářské potěšení smyslů. Zcela v souladu se svým unikátním až kontroverzním přístupem k parfumérství dal zakladatel Nasomatto, italský návrhář vůní Alessandro Gualtieri, své značce název, který se dá z italštiny přeložit jako „bláznivý nos“. Veskrze unikátní parfém Blamage dovádí pro značku typickou odvážnou originalitu do zcela bezprecedentní polohy…

Parfém Nasomatto Blamage je, jak sám tvůrce Alessandro Gualtieri s notnou mírou záměrně dramatizující nadsázky uvádí, „nerozumný a neblahý výtvor, vzniklý ze špatného úsudku“. Z úst jiného návrháře vůní by tento výrok vyzněl jako omluva, ale pro neskonale nekonvenčního Alessandra Gualtieri je to spíše vyjádření jeho mise. Inspirován legendami o klasických vůních, které získaly svůj unikátní charakter díky chybám při jejich vytváření, Alessandro si poslepu náhodně vybral čtyři klíčové ingredience, ze kterých pak vytvořil parfém Blamage. Proces vytváření byl údajně nesmírně náročný a dokonce o něm vznikl i dokument.

Nasomatto Blamage, parfém s pro mnohé až skandálním příběhem vzniku, sice již podle svého názvu („Ostuda“, či prostě „Blamáž“) vypráví o chybách, ale jsou to taková pochybení, ze kterých náhodně nakonec vzniklo něco skvělého a naprosto unikátního. Výsledkem odvážného nápadu a náročného procesu je vůně plná živoucí omamnosti, unikátního kouzla a samozřejmě nádherného, poutavého tajemství. A to nejen proto, že ingredience Nasomatto Blamage Alessandro Gualtieri tají.

Vonná kompozice parfému Blamage je tedy opředena tajemstvím, ale nalezneme v ní dřevité a květinové akordy, doplněné pravděpodobně citrusovými a pikantními notami. Celkovému komplexnímu aroma nechybí zářivost, svůdnost, intenzita, omamnost a notná dávka návykovosti. Vůně Nasomatto Blamage je naprosto nezvyklá tím nejpřitažlivějším možným způsobem a toto naprosto originální mistrné vonné dílo si dokáže nejen získat, ale překvapit i ty skutečně nejnáročnější znalce pravého parfumérského umění, kteří si myslí, že už zažili vše…

Nesmírně originální, mocný a omamný parfém Nasomatto Blamage se hodí na denní i večerní nošení po celý rok. Svému nositeli vždy spolehlivě dodá pocit naprosté výjimečnosti a naplní sebefádnější den poutavým nábojem. Tento parfém si zamilují zejména ženy a muži, kteří mají rádi skutečně originální vůně, vytvořené pro náročné a odvážné zákazníky. Vyzkoušet by ho měli také milovníci takových parfémů, kterým nechybí atraktivní tajemství a unikátní inspirativnost. Blamage je tím nejlepším možným druhem „omylu“ a možná s touto vůní dostanete chuť sami udělat nějaké chyby, kterých nebudete litovat…

Parfém Nasomatto Blamage je nesmírně nápaditý také svým balením. Úchvatný, naprosto originální designový flakon zdobí výrazný světlý uzávěr se zajímavou texturou. Kontrastně ho doplňuje jednoduchá, světle modrá krabička. Vyzkoušejte parfém od směle unikátní nizozemské značky a zamilujte se do vůně s odvážně originální inspirací chybami, ze kterých vzniká něco skvělého. Nasomatto Blamage může také být skvělým dárkem pro pravého znalce parfémů z vašeho okolí, kterému chcete dopřát něco skutečně svrchovaně originálního.

Nasomatto Blamage – intenzivní, omamná, svůdná a naprosto unikátní vůně, vytvořená ve spolupráci s náhodou.

Složení

Složení
dřevité tóny, květinové tóny
Druh vůně
kožená, dřevitá

O značce Nasomatto

Nevšední niche parfémy Nasomatto nikoho nenechají lhostejným! Značka Nasomatto si totiž dala za cíl vytvářet neobyčejné, extravagantní a zároveň velice vytříbené vůně, které dokážou zaujmout i šokovat! Firma byla založena v roce 2007 v Amsterdamu. Jejím zakladatelem je italský návrhář niche parfémů Alessandro Gualtieri, který má zálibu ve vytváření odvážných, provokativních a velice emotivních parfémů.
Název značky Nasomatto znamená v překladu „bláznivý nos“ a o tom, že jsou niche parfémy Nasomatto skutečně netypické až bláznivé, svědčí i jednotlivé názvy parfémů, jako je např. Absinth, Narcotic, Blamage nebo Pardon.
Nasomatto jsou skutečně výjimečné a lehce kontroverzní vůně. Zaujmou zejména náročné zákazníky, kteří vyhledávají opravdu něco netradičního. Díky vysoké koncentraci je aroma parfémů Nasomatto skutečně intenzivní. Vůně se ukrývají v minimalistických lahvičkách ze silného skla a punc unikátnosti a extravagance jim dodává kontrastní uzávěr.

Recenze Nasomatto Blamage