Nasomatto Black Afgano parfémový extrakt unisex

8×
Nasomatto Black Afgano parfémový extrakt unisex
Nasomatto Black Afgano parfémový extrakt unisex
30 ml
2 804

Kód: NST3438 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis Nasomatto Black Afgano
Složení

Připravte se na nevšední požitek, který není pro každého. Parfémový extrakt Nasomatto Black Afgano umí vyvolat až euforický efekt. Netradiční tóny vůně evokují kvalitní hašiš a akordy konopí omámí vaše smysly. Jeho temná vůně vydrží na kůži nekonečně dlouho a okoření vaše všední dny špetkou vzrušení.

  • temná, kouřovo-dřevitá vůně splývá s vůní pokožky
  • excentrická, umělecká a experimentální
  • silná a dlouhotrvající

Složení vůně
Vonná kompozice parfémového extraktu Nasomatto Black Afgano se otevírá akordy suše zeleným aroma konopí (cannabis). Doplňují ho tóny pryskyřice a dřev ve směsi s tabákem a hořkým aroma pražené kávy. Temná vůně agarového dřeva a kadidla přenášejí kompozici do interiéru arabské kuřárny. Výsledkem je omamná vůně, která si musí najít správného nositele.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
zelené tóny, konopí
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
tabák, dřevité tóny, pryskyřice
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
agarové dřevo, kadidlo
Druh vůně
aromatická, dřevitá

O značce Nasomatto

Nevšední niche parfémy Nasomatto nikoho nenechají lhostejným! Značka Nasomatto si totiž dala za cíl vytvářet neobyčejné, extravagantní a zároveň velice vytříbené vůně, které dokážou zaujmout i šokovat! Firma byla založena v roce 2007 v Amsterdamu. Jejím zakladatelem je italský návrhář niche parfémů Alessandro Gualtieri, který má zálibu ve vytváření odvážných, provokativních a velice emotivních parfémů.
Název značky Nasomatto znamená v překladu „bláznivý nos“ a o tom, že jsou niche parfémy Nasomatto skutečně netypické až bláznivé, svědčí i jednotlivé názvy parfémů, jako je např. Absinth, Narcotic, Blamage nebo Pardon.
Nasomatto jsou skutečně výjimečné a lehce kontroverzní vůně. Zaujmou zejména náročné zákazníky, kteří vyhledávají opravdu něco netradičního. Díky vysoké koncentraci je aroma parfémů Nasomatto skutečně intenzivní. Vůně se ukrývají v minimalistických lahvičkách ze silného skla a punc unikátnosti a extravagance jim dodává kontrastní uzávěr.

Recenze Nasomatto Black Afgano8