Přejít na hlavní obsah
Nasomatto Absinth parfémový extrakt unisex
Nasomatto Absinth parfémový extrakt unisex
Nasomatto Absinth parfémový extrakt unisex
Praktická velikost vhodná na cesty.
Cestovní balení
Složenízelené tóny, vetiver, pelyněk
Druh vůněaromatická, dřevitá
Velikost balenícestovní balení (do 100 ml)

Absinth je dřevitá aromatická vůně pro muže a ženy od nizozemské značky nikových (niche) parfémů Nasomatto, která je známá svým smělým přístupem, vysokou mírou autentičnosti a modernosti a zaměřením především na skutečné znalce. Nasomatto záměrně cílí na náročné zákazníky se silným zájmem o vytříbené parfumerské umění a požitkářské potěšení smyslů. Zcela v souladu se svým unikátním až kontroverzním přístupem k parfumérství dal zakladatel Nasomatto, italský návrhář vůní Alessandro Gualtieri, své značce název, který se dá z italštiny přeložit jako „bláznivý nos“. Parfém Absinth s pro značku typickou odvážnou originalitou usiluje o evokaci extrémních emotivních pohnutí…

Cílem parfému Nasomatto Absinth je, jak sám tvůrce Alessandro Gualtieri uvádí, „evokovat stupně hysterie“. Absinth je tak „výsledkem pátrání po tom, jak stimulovat nezodpovědné chování.“ Žádaného působivého efektu, který rozhodně dostává poutavé a velmi odvážné deklarované inspiraci, dosáhl Alessandro Gualtieri sestavením tak trochu divoké směsi zemitých, dřevitě zelených a suchých, bylinných tónů. Nasomatto Absinth nabízí naprosto výjimečnou vůni s nebývalou a barvitou evokativní silou.

Parfém Nasomatto Absinth je uchvacující a podmanivý až k návykovosti, ale současně překvapivě přívětivý. Nepůsobí nikterak „agresivně“, ani chaoticky či bláznivě, naopak nabízí přirozeně působící, příjemný olfaktorický zážitek. Alessandro Gualtieri s parfémem Absinth opět předvedl svůj naprosto unikátní talent, když dokázal spojit emotivně evokativní efekt s přívětivostí, ve vůni připomínající hořkosladký okamžik, kdy se země začíná probouzet ze zimního spánku a půda i lístky na loukách se rozvoní prvním jarním deštěm.

Ve vonné kompozici parfému Nasomatto Absinth nalezneme akordy vetiveru a pelyňku, provázené zelenými tóny. V celkovém aroma se prolínají zelené, aromatické, dřevité, hořké a zemité stránky tak, že výsledný efekt je nesmírně nevšední, podmanivý a výrazně evokativní, ale parfém přitom zůstává nesmírně příjemně nositelný. Parfém Absinth byl sice vytvořen s cílem evokovat výrazná emotivní pohnutí a chladným také nikoho rozhodně nezanechá, ale jeho návykovost je založená především na jeho unikátní, příjemné poutavosti. Nasomatto Absinth je parfémem, který si získá i ty skutečně nejnáročnější znalce pravého parfumérského umění.

Nesmírně originální, uchvacující a emotivně evokativní parfém Nasomatto Absinth se hodí na denní i večerní nošení po celý rok. Svému nositeli vždy spolehlivě dodá pocit skutečné výjimečnosti a naplní sebefádnější den poutavým nábojem. Tento parfém si zamilují zejména ženy a muži, kteří mají rádi opravdu originální dřevité aromatické vůně, vytvořené pro náročné a odvážné zákazníky.

Parfém Nasomatto Absinth je nesmírně nápaditý také svým balením. Krásný designový flakon zdobí výrazný světlý uzávěr se zajímavou texturou. Poutavá je také lehce zakalená barva náplně. Vyzkoušejte parfém od směle unikátní nizozemské značky a zamilujte se do vůně s odvážně originální inspirací emotivní svobodou nezodpovědného chování. Nasomatto Absinth může také být skvělým dárkem pro pravého znalce parfémů z vašeho okolí, kterému chcete dopřát něco skutečně svrchovaně originálního.

Nasomatto Absinth – podmanivá, poutavá a evokativní dřevitá aromatická vůně, inspirovaná výraznými emocemi.

NasomattoAbsinth parfémový extrakt unisex

5×
3 331
Výhodněji o 10%
30 ml
2 990

Skladem | 9 966,67 / 100 ml, vč. DPH | Kód: NST3382
1
Nechte si na produkt laserem vyrýt vlastní text a vytvořte tak dárek od srdce. Dali jsme pro vás dohromady tipy na ta nejhezčí věnování.
Večerní doručení Brno
pondělí 22. 7. 2024
Osobní odběr
Již zítra neděle 21. 7. 2024