Nars Make-up

tužka na obočí

2×
Nars Make-up tužka na obočí
Nars Make-up tužka na obočí
odstín 1128 Salzbourg 0,22 g

Kód: NRS0604 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Vyberte si v košíku z naší nabídky skvělých letních dárků k nákupu čehokoli nad 1000 Kč.
Nars Make-up
odstín 1128 Salzbourg 0,22 g

Popis produktu Nars Make-up

Popis:
Tužka na obočí Nars Make-up je zkrášlující kosmetický přípravek, který upraví barvu a tvar vašeho obočí tak, aby vytvořilo dokonalou ozdobu vašeho obličeje. Sametová tužka rafinovaně vykreslí štíhlé tvary obočí, zajistí symetrii vašeho obličeje a pomůže vám upravit obočí přesně tak, jak požadujete. Vyberte si odstín, který bude nejvíce podobný přirozené barvě vašeho obočí nebo bude ladit s barvou vašich vlasů, popřípadě bude vhodný k barvě vaší pleti. Moderní make-up žen se neobejde bez tužky, která jedinečným způsobem dokáže změnit vzhled obličeje. S tužkou Brow Perfector můžete vytvořit různé tvary obočí a podtrhnout tak přirozenou krásu vašich očí. Tužka je vysunovací, můžete si nastavit podle svého uvážení její délku a nemusíte se zatěžovat jejím ořezáváním. Sametová textura tužky Brow Perfector vykreslí vaše obočí s lehkostí a precizní přesností. Pokud je vaše obočí tvarované jinak než byste chtěla, nemá již odpovídající barvu nebo prostě jen chcete dosáhnout naprosté dokonalosti vašeho make-upu, stačí pouze nanést dlouhotrvající texturu tužky na obočí. Líčení vypadá přirozeně a velmi efektně. Dopřejte si dokonalý vzhled vykreslením vašeho obočí, aby vaše oči získaly hloubku a přitažlivý výraz!

Účinky:

  • upraví barvu a tvar obočí
  • vytváří dokonalou ozdobu obličeje
  • dokáže vytvořit různé tvary obočí
  • rychle a jednoduše změní vzhled obličeje
  • podtrhne přirozenou krásu očí
  • líčí obočí s lehkostí a precizností
  • je dlouhotrvající
  • vypadá přirozeně a efektně
  • dodává očím hloubku a přitažlivý výraz

Jak aplikovat:
Nanášejte na obočí ve směru jeho růstu, začněte u vnitřního koutku a aplikujte texturu pomalým tahem směrem ven. Pro přirozený a nadýchaný vzhled obočí postupujte následovně. Po nalíčení přejeďte obočí speciálním kartáčkem k tomu určeným do protisměru a pak upravte kartáčkem po směru růstu obočí.

Vlastnosti

Barva
světle hnědá
Voděodolné
ne

O značce Nars

Značka Nars způsobila naprostou revoluci ve světě krásy a její inovativní kosmetické produkty s oblibou používají profesionální vizážisté po celém světě. Nars nabízí jedinečnou dekorativní kosmetiku a mimořádně kvalitní pečující kosmetiku pro dokonalou pleť. Jestliže chcete být krásná v souladu s aktuálními trendy, zvolte kosmetiku Nars!

Francouzskou inovativní kosmetickou značku Nars založil v roce 1994 Francois Nars, který začal svou kariéru jako make-up artista slavných hvězd. Na základě svých zkušeností s vizážistikou se proto rozhodnul založit svou vlastní kosmetickou firmu, o kterou začal být hned po uvedení velký zájem. Zejména dekorativní kosmetika Nars proslula svými netradičními názvy jednotlivých odstínů.

V současné době patří značka Nars mezi nejpopulárnější značky dekorativní a pleťové kosmetiky. S kosmetikou Nars velice snadno docílíte profesionálního vzhledu, aniž byste musela navštěvovat kosmetický salón.