Nars Make-upfix na oční linky

Nars Make-up fix na oční linky
Nars Make-up fix na oční linky
odstín 8126 Carpates 0,7 ml

Kód: NRS0662 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis produktu Nars Make-up
Vlastnosti

Popis:
Fix na oční linky Nars Make-up je šikovným pomocníkem při zkrášlování vašich očí. Speciální tekutá textura barvy se na oči nanáší pomocí fixu s ostrým hrotem, který vytvoří precizní linku přesně tam, kde potřebujete. Líčení vydrží vaše oči zdobit až 24 hodin bez porušení a je tedy vhodné zejména pro dlouhodobé nošení. Oční linky vaše oči nádherně zvýrazní. Fix má vysokou intenzitu barvy a po pleti klouže hladce a rovnoměrně. Oční linky můžete tímto fixem nanášet jedním tahem a vytvořit tak jemnou a stejnoměrnou linku. Super jemný a špičatý hrot líčení jedinečným způsobem vymezí do úzké linky. Tekutá konzistence a pevný nanášecí hrot vytvoří bezchybné líčení, které dlouho vydrží. Univerzální použití fixu umožňuje tvořit linky na dolních i horních víčkách a dokáže vykreslit i velmi jemné tvary líčení. Můžete s ním vytvářet lehké denní líčení, stejně jako výraznější nebo složitější večerní líčení. Dodejte vašim očím výraz a podtrhněte jejich přirozenou krásu!

Účinky:

  • zkrášluje a zvýrazňuje oči
  • vytváří precizní linku přesně tam, kde potřebujete
  • líčení je dlouhodobé
  • hladce a rovnoměrně klouže po pleti
  • tvoří jemnou a stejnoměrnou linku
  • vytváří bezchybné líčení
  • dokáže vykreslit i jemné tvary
  • dodává očím výraz a podtrhuje jejich přirozenou krásu

Jak aplikovat:
Nanášejte na oči podle potřeby. Můžete volit jemné denní líčení nebo večerní výraznější linky.

Vlastnosti

Odstín
černý
Konzistence
fix

O značce Nars

Značka Nars způsobila naprostou revoluci ve světě krásy a její inovativní kosmetické produkty s oblibou používají profesionální vizážisté po celém světě. Nars nabízí jedinečnou dekorativní kosmetiku a mimořádně kvalitní pečující kosmetiku pro dokonalou pleť. Jestliže chcete být krásná v souladu s aktuálními trendy, zvolte kosmetiku Nars!

Francouzskou inovativní kosmetickou značku Nars založil v roce 1994 Francois Nars, který začal svou kariéru jako make-up artista slavných hvězd. Na základě svých zkušeností s vizážistikou se proto rozhodnul založit svou vlastní kosmetickou firmu, o kterou začal být hned po uvedení velký zájem. Zejména dekorativní kosmetika Nars proslula svými netradičními názvy jednotlivých odstínů.

V současné době patří značka Nars mezi nejpopulárnější značky dekorativní a pleťové kosmetiky. S kosmetikou Nars velice snadno docílíte profesionálního vzhledu, aniž byste musela navštěvovat kosmetický salón.

Recenze Nars Make-up