Nars Make-up

duo oční stíny

Nars Make-up duo oční stíny
Nars Make-up duo oční stíny
odstín 3003 Pandora 4 g

Kód: NRS0631 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Vyberte si v košíku cestovní set na kosmetiku nebo opalovací olej zdarma k nákupu čehokoli nad 1000 Kč.
Nars Make-up
odstín 3003 Pandora 4 g

Popis produktu Nars Make-up

Popis:
Oční stíny Nars Make-up duo jsou určeny ke zkrášlení a zvýraznění vašich očí. Kazetka obsahuje dva oční stíny v módních barvách, které můžete používat samostatně nebo je spolu kombinovat. Krásné módní odstíny jsou vhodné pro denní nošení, ale dobře vyniknou zejména při slavnostních příležitostech nebo na večerní párty. Dodají vašemu pohledu svůdnou jiskru, romantickou jemnost nebo hluboký pohled, podle toho, jakou barvu očních stínů zvolíte. Módní oční stíny Duo vytvoří jedinečné líčení s nečekanými barevnými kombinacemi nebo oblíbenými neutrálními odstíny – podle toho, jaké odstíny si ze široké škály paletek vyberete. Všechny odstíny jsou vybaveny jemným práškem, který je vysoce pigmentovaný a po nanesení zůstane velmi dlouho neporušený. Stíny jsou uloženy v elegantní kazetce, která je opatřena praktickým zrcátkem. Oční stíny Duo se dobře nanáší a rovnoměrně roztírají. Krásné odstíny zůstávají dlouho stále stejně barevné, jako po nanesení. Můžete je nanášet suché nebo s navlhčeným štětečkem pro intenzivnější vzhled. S těmito očními stíny můžete improvizovat a vytvářet nové, velmi zajímavé kombinace. Nebojte se nových možností! Použijte světlejší odstín jako základ a tmavším odstínem oční víčko dostínujte. Dopřejte si líčení podle vašeho vkusu a nebojte se originality!

Účinky:

  • zkrášlují a zvýrazňují vaše oči
  • dodají pohledu svůdnou jiskru nebo hluboký pohled
  • vytváří nečekané barevné kombinace
  • jsou dlouhotrvající
  • můžete s nimi tvořit jemné i výraznější líčení

Jak aplikovat:
Nanášejte na oční víčka aplikačním štětečkem. Stíny můžete zkombinovat, nanášejte nejdříve světlejší odstín a tmavším odstínem oko vystínujte.

Vlastnosti

Barva
hnědá, světle hnědá
Voděodolné
ne

O značce Nars

Značka Nars způsobila naprostou revoluci ve světě krásy a její inovativní kosmetické produkty s oblibou používají profesionální vizážisté po celém světě. Nars nabízí jedinečnou dekorativní kosmetiku a mimořádně kvalitní pečující kosmetiku pro dokonalou pleť. Jestliže chcete být krásná v souladu s aktuálními trendy, zvolte kosmetiku Nars!

Francouzskou inovativní kosmetickou značku Nars založil v roce 1994 Francois Nars, který začal svou kariéru jako make-up artista slavných hvězd. Na základě svých zkušeností s vizážistikou se proto rozhodnul založit svou vlastní kosmetickou firmu, o kterou začal být hned po uvedení velký zájem. Zejména dekorativní kosmetika Nars proslula svými netradičními názvy jednotlivých odstínů.

V současné době patří značka Nars mezi nejpopulárnější značky dekorativní a pleťové kosmetiky. S kosmetikou Nars velice snadno docílíte profesionálního vzhledu, aniž byste musela navštěvovat kosmetický salón.