Přejít na hlavní obsah

Moroccanoil Hydration

HYDRATACE VLASŮ PO CELÝ ROK

Kolekce Moroccanoil Hydration obsahuje arganový olej a další prvotřídní vyživující složky, které hloubkově hydratují normální až suché vlasy.

celý text skrýt text

Začněte šamponem Hydrating Shampoo a kondicionérem Hydrating Conditioner se silou arganového oleje a zvlhčujících červených řas pro hloubkovou hydrataci. Poté aplikujte péči Moroccanoil Treatment, která zkrotí krepaté vlasy a podpoří jejich lesk. Nezávislá studie potvrdila, že jedna aplikace péče Moroccanoil Treatment zvýší lesk vlasů až o 118 %.

celý text skrýt text

Vyzkoušejte některou z 5minutových hydratačních masek a dopřejte svým vlasům hloubkovou výživu spolu se zlepšením textury, podporou lesku a snazší úpravou.

Hydratační maska Intense Hydrating Mask byla navržena pro středně husté až husté vlasy, zatímco maska Weightless Hydrating Mask je určena pro vlasy jemné.

celý text skrýt text

NOVÝ bezoplachový kondicionér All in One Leave-in Conditioner vlasy hydratuje, chrání je v průběhu stylingu a dodává jim úžasnou hebkost až na 72 hodin. Arganový olej a vyživující mix superpotravin chrání vlasy před lámáním a poškozením vlivem tepla.

celý text skrýt text