Přejít na hlavní obsah

Mizon

O značce Mizon

Korejská kosmetika je vyhlášená svou prvotřídní kvalitou, nejmodernějšími vědeckými technologiemi a maximálními účinky. A jinak stejně tak je tomu i v případě kosmetiky Mizon, která pochází právě z Jižní Koreji.

 

Kosmetika Mizon spatřila světlo světa poprvé roku 2000. Za jejím vznikem stojí špičkový vědecký tým, který své úsilí zaměřil na vývoj kosmetických technologií a hledání nejúčinnějšího složení kosmetiky za využití vědy i blahodárných vlivů přírody. V produktech této korejské značky najdete i poněkud netradiční surovinu – extrakt z hlemýždího sekretu, který přináší výjimečné výsledky. Látky v něm obsažené povzbuzují regeneraci pleti, předcházejí vzniku vrásek i drobných linek a při pravidelném používání dochází k viditelnému zlepšení struktury pleti.

Vyzkoušejte legendární Mizon Snail Cream v mnoha variantách, stačí si vybrat přímo podle potřeb své pleti. Za pozornost stojí například Mizon oční krém Mizon Multi Function Formula Snail se šnečím extraktem, liftingový krém proti vráskám Mizon Intensive Firming Solution Collagen Power nebo jakákoliv Mizon plátýnková maska, po níž bude vaše pleť jako znovuzrozená.

celý text skrýt text