Přejít na hlavní obsah
Missha
Missha

Důkladné testování je základním pilířem, který přispívá k maximální efektivitě pečující kosmetiky. Na této myšlence staví korejská značka Missha, pro niž jsou důležité kvalitní a účinné ingredience ověřené výzkumem – protože pouze to nejlepší složení může přinést ty nejlepší výsledky. Díky tomuto přístupu se stala Missha celosvětovým lídrem v sektoru korejské kosmetiky.

Značka Missha vstoupila na trh v roce 2000 a začínala pouze online. Již o dva roky později však otevřela svoji první kamennou prodejnu. Roky plynuly, značka stále rostla a v roce 2020 bořil jejich ikonický BB Cream M Perfect Cover čísla prodejů: neuvěřitelných 130 milionů prodaných kusů. 30 tisíc poboček a přes více než 10 milionů spokojených zákazníků dokazují, že výrobky Missha jsou sázkou na jistotu.

Pokud chcete své pleti opravdu dopřát to nejlepší, poohlédněte se právě u této značky. Pečující složky jsou zakomponovány také do dekorativní kosmetiky, takže i při líčení vaše tvář dostává potřebnou výživu. Plátýnkové masky, hydratační gely, emulze s SPF či legendární cushion make-upy – to vše nabité aktivními látkami pro váš krásný vzhled. 

 

 

 


Toto zboží není momentálně k dispozici | Kód: MSA1620