Přejít na hlavní obsah

Mega objem, prodloužení, oddělení nebo natočení řas? Ať už chceš jakýkoli efekt, Maybelline NY má pro Tebe tu pravou řasenku!

ŘASY AŽ DO NEBE!

Prodlužující řasenka Sky High maximálně prodlouží každou řasu a vytvoří výrazný objem. Díky úzkému ohybnému kartáčku zachytí každou řasu a díky složení s bambusovými extrakty a speciálními vlákna vydrží řasy silné a prodloužené. Pro jemnější efekt naneste pouze jednu vrstvu řasenky cik cak pohybem na horní řasy. Pro dramatický, výrazný efekt řasenku naneste na horní i spodní řasy v několika vrstvách.

OBJEM A PRODLOUŽENÍ PRO KAŽDOU ŘASU

Výrazný objem s vějířovitým efektem dodá tvým řasám ikonická řasenka Lash Sensational. Díky umělému kartáčku s několika řadami štětinek řasy oddělí a vytvoří dokonalý, dramatický objem. Navíc o řasy během dne pečuje, díky složení obohaceném o šípkový olej.

KOLOSÁLNÍ OBJEM I NATOČENÍ

V rodině Colossal najdeš několik stálic, jako je klasická Colossal řasenka, či Colossal Big Shot. Žhavou novinkou je řasenka Colosal Curl Bounce. Ta dodává nejen kolosální objem, ale také výrazné natočení řas i bez kleštiček, které vydrží až 24H! Řasy navíc zůstanou pružné a natočení krásně zvýrazní tvůj pohled. 

ŘASY JAKO ZE SALONU!

Řasenka Falsies Lash Lift je inspirovaná salonní službou liftingu řas. Řasy zahustí a natočí v pohodlí domova, během pár minut a za zlomek ceny! Kartáček ve tvaru přesýpacích hodin nadzvedne a natočí každou řasu od kořínků. Dopřej svým řasám službu jako ze salonu! Pro ještě výraznější efekt vyzkoušej řasenku v ultra černé variantě. 

VODĚODOLNÉ

Všechny řaseky najdeš také ve voděodolné verzi! Vydrží s tebou i ty nejnáročnější podmínky.

IKONA

Řasenka Great Lash je ikonou na trhu již více než 40 let! Léty prověřená řasenka zdvojnásobuje objem i délku, a proto neztrácí na popularitě ani dnes.