Max Factor Miracle Touch

make-up pro všechny typy pleti

29×
Max Factor Miracle Touch make-up pro všechny typy pleti
odstín 60 Sand 11,5 g
225

Kód: MXF0089 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již zítra pondělí 20. 5. 2019
Osobní odběr
Již zítra pondělí 20. 5. 2019
Max Factor Miracle Touch
odstín 60 Sand 11,5 g | 225

Popis kosmetiky Max Factor Miracle Touch

Krémový make-up Max Factor Miracle Touch zajišťuje perfektní vzhled pleti po dobu několika hodin. Lze vrstvit dle potřeby a díky přiloženému aplikátoru se snadno nanáší.

Vlastnosti:

  • krémová textura se snadno aplikuje
  • střední až vysoká krycí schopnost dokonale sjednotí pleť
  • lze snadno vrstvit dle potřeby pro dosažení požadovaného krytí
  • zajišťuje bezchybný vzhled až po několik hodin

Jak aplikovat:
Naneste pomocí přiloženého aplikátoru na tvář a rozetřete do ztracena. Lokálně je možné vrstvit dle potřeby pro dosažení vyššího krytí.

Vlastnosti

Konzistence
kompaktní make-up
Ochrana proti slunci
bez SPF
Typ krytí
střední
Typ pleti
pro všechny typy pleti
Voděodolné
ne

O značce Max Factor

Kosmetika Max Factor patří k nejzářivějším stálicím na trhu s přípravky pro líčení. Reklamní slogan „Max Factor – make-up maskérů filmových hvězd“ není žádný reklamní trik, ale pravdivý odraz skutečnosti a historického vývoje značky.

Max Factor je jméno make-up artisty polského původu, který na začátku 20. století emigroval do Los Angeles, kde si založil obchod s líčidly a vlásenkářskými potřebami. Max Factor Company vznikla v roce 1909 a od samého začátku si získala popularitu ve filmovém průmyslu. Herci si chodili pro radu, jak vypadat na plátně co nejlépe, maskéři netrpělivě čekali na nové přípravky a společnost vyvíjela jeden kosmetický hit za druhým.

Jako první přišla značka Max Factor na trh s make-upem pro každodenní líčení, proslavila se také svým zlatým práškem do vlasů nebo srdíčkovými rty. Pokud tedy toužíte po přípravcích s pečujícím složením, profesionálním výsledkem a zároveň i trendových novinkách, podívejte se do nabídky kosmetiky Max Factor.