Max Factor Miracle Touch

make-up pro všechny typy pleti

28×
Max Factor Miracle Touch make-up pro všechny typy pleti
Max Factor Miracle Touch make-up pro všechny typy pleti
Max Factor Miracle Touch make-up pro všechny typy pleti
429
Sleva 49%
odstín 45 Warm Almond 11,5 g
219

Kód: MXF0090 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Max Factor Miracle Touch
odstín 45 Warm Almond 11,5 g | 219

Popis kosmetiky Max Factor Miracle Touch

Krémový make-up Max Factor Miracle Touch zajišťuje perfektní vzhled pleti po dobu několika hodin. Lze vrstvit dle potřeby a díky přiloženému aplikátoru se snadno nanáší.

Vlastnosti:

  • krémová textura se snadno aplikuje
  • střední až vysoká krycí schopnost dokonale sjednotí pleť
  • lze snadno vrstvit dle potřeby pro dosažení požadovaného krytí
  • zajišťuje bezchybný vzhled až po několik hodin

Jak aplikovat:
Naneste pomocí přiloženého aplikátoru na tvář a rozetřete do ztracena. Lokálně je možné vrstvit dle potřeby pro dosažení vyššího krytí.

Vlastnosti

Konzistence
kompaktní make-up
Typ pleti
pro všechny typy pleti

O značce Max Factor

Kosmetika Max Factor patří k nejzářivějším stálicím na trhu s přípravky pro líčení. Reklamní slogan „Max Factor – make-up maskérů filmových hvězd“ není žádný reklamní trik, ale pravdivý odraz skutečnosti a historického vývoje značky.

Max Factor je jméno make-up artisty polského původu, který na začátku 20. století emigroval do Los Angeles, kde si založil obchod s líčidly a vlásenkářskými potřebami. Max Factor Company vznikla v roce 1909 a od samého začátku si získala popularitu ve filmovém průmyslu. Herci si chodili pro radu, jak vypadat na plátně co nejlépe, maskéři netrpělivě čekali na nové přípravky a společnost vyvíjela jeden kosmetický hit za druhým.

Jako první přišla značka Max Factor na trh s make-upem pro každodenní líčení, proslavila se také svým zlatým práškem do vlasů nebo srdíčkovými rty. Pokud tedy toužíte po přípravcích s pečujícím složením, profesionálním výsledkem a zároveň i trendových novinkách, podívejte se do nabídky kosmetiky Max Factor.