Max Factor MasterTouch

korektor

17×
Max Factor MasterTouch korektor
Max Factor MasterTouch korektor
odstín 303 Ivory 1,5 g
124

Kód: MXF0227 | Více než 20 ks skladem
1
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Max Factor MasterTouch
odstín 303 Ivory 1,5 g | 124

Popis produktu Max Factor MasterTouch

Tekutý korektor Max Factor Master Touch s krémovou texturou je dokonalým pomocníkem pro rozjasnění a sjednocení očního okolí, kamufláž kruhů pod očima či jiných nerovností pleti a dokonalé sjednocení s přirozeným efektem.

Vlastnosti:

  • textura se snadno roztírá a splyne s pletí
  • pěnový aplikátor umožní přesnou a snadnou aplikaci
  • složení hydratuje a rozjasňuje oční okolí
  • střední krycí schopnost umožní kamufláž a sjednocení
  • lze vrstvit pro dosažení požadovaného krytí
  • je vhodný pro všechny typy pleti

Jak aplikovat:
Černým koncem tyčinky několikrat otočte tak, aby se na opačném konci s pěnovým aplikátorem objevil produkt. Poté jej pomocí pěnového aplikátoru naneste do očního okolí a rozetřete do ztracena. Vrstvěte pro dosažení požadovaného krytí.

Vlastnosti

Konzistence
tekutý korektor
Typ pleti
pro všechny typy pleti

O značce Max Factor

Kosmetika Max Factor patří k nejzářivějším stálicím na trhu s přípravky pro líčení. Reklamní slogan „Max Factor – make-up maskérů filmových hvězd“ není žádný reklamní trik, ale pravdivý odraz skutečnosti a historického vývoje značky.

Max Factor je jméno make-up artisty polského původu, který na začátku 20. století emigroval do Los Angeles, kde si založil obchod s líčidly a vlásenkářskými potřebami. Max Factor Company vznikla v roce 1909 a od samého začátku si získala popularitu ve filmovém průmyslu. Herci si chodili pro radu, jak vypadat na plátně co nejlépe, maskéři netrpělivě čekali na nové přípravky a společnost vyvíjela jeden kosmetický hit za druhým.

Jako první přišla značka Max Factor na trh s make-upem pro každodenní líčení, proslavila se také svým zlatým práškem do vlasů nebo srdíčkovými rty. Pokud tedy toužíte po přípravcích s pečujícím složením, profesionálním výsledkem a zároveň i trendových novinkách, podívejte se do nabídky kosmetiky Max Factor.