Max Factor Masterpieceřasenka pro objem

5×
Max Factor Masterpiece řasenka pro objem
Max Factor Masterpiece řasenka pro objem
odstín Rich Black 4,5 ml
171

Kód: MXF0086 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
středa 15. 4. 2020
Osobní odběr
neděle 12. 4. 2020

Popis produktu Max Factor Masterpiece
Vlastnosti

Nepřehlédnutelně dlouhé řasy, maximální objem a černočerná barva. Dokonale svůdný pohled vám vykouzlí řasenka pro objem Max Factor Masterpiece. Díky unikátnímu plastovému kartáčku důkladně odděluje řasy, které zůstanou krásně natočené a nadzvednuté.

Vlastnosti:

  • plastové štětiny kartáčku řasy oddělí a zamezí tak slepování
  • intenzivní pigment dodá řasám výraznou černou barvu
  • řasy zůstanou krásně natočené a nadzvednuté
  • zajistí výrazný objem a délku

Jak aplikovat:
Řasenku naneste kartáčkem na řasy kolmo k linii řas a pročešte. Pro intenzivnější vzhled řas nechte chvíli zaschnout a poté aplikujte druhou vrstvu.

Vlastnosti

Odstín
černý
Typ řasenky
tvarující, pro objem

O značce Max Factor

Kosmetika Max Factor patří k nejzářivějším stálicím na trhu s přípravky pro líčení. Reklamní slogan „Max Factor – make-up maskérů filmových hvězd“ není žádný reklamní trik, ale pravdivý odraz skutečnosti a historického vývoje značky.

Max Factor je jméno make-up artisty polského původu, který na začátku 20. století emigroval do Los Angeles, kde si založil obchod s líčidly a vlásenkářskými potřebami. Max Factor Company vznikla v roce 1909 a od samého začátku si získala popularitu ve filmovém průmyslu. Herci si chodili pro radu, jak vypadat na plátně co nejlépe, maskéři netrpělivě čekali na nové přípravky a společnost vyvíjela jeden kosmetický hit za druhým.

Jako první přišla značka Max Factor na trh s make-upem pro každodenní líčení, proslavila se také svým zlatým práškem do vlasů nebo srdíčkovými rty. Pokud tedy toužíte po přípravcích s pečujícím složením, profesionálním výsledkem a zároveň i trendových novinkách, podívejte se do nabídky kosmetiky Max Factor.

Recenze Max Factor Masterpiece